Sorum var Plesenta previa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Plesenta previa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 238 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesenta previa
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar öncelikle hayırlı bayramlar rabbim kestigimiz kurbanları kabul etsin bende plesenta previa var demistim tam ağzını kapatiyomus eş geçen gün hem belimde hemde kasıklarımda aşırı şiddetli ağrıyla sancı arası bişey vardi hala var ama çok değil sürekli oluyordu sancı ama bukadar olmamıştı kaşık kısmım patliycak gibi Şanki doğum yapiyomussum gibi bı baskı var acaba normlami bu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar öncelikle hayırlı bayramlar rabbim kestigimiz kurbanları kabul etsin bende plesenta previa var demistim tam ağzını kapatiyomus eş geçen gün hem belimde hemde kasıklarımda aşırı şiddetli ağrıyla sancı arası bişey vardi hala var ama çok değil sürekli oluyordu sancı ama bukadar olmamıştı kaşık kısmım patliycak gibi Şanki doğum yapiyomussum gibi bı baskı var acaba normlami bu
Hayırlı bayramlar amin inşallah canım benim olabilir ondan dolayı kasılma vs olablir diye okumuştum ama birdhaa öyle olursa GT bir doktora cnm kaç haftan kaldı sağ salim kucağına alırsın inşallah

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı bayramlar amin inşallah canım benim olabilir ondan dolayı kasılma vs olablir diye okumuştum ama birdhaa öyle olursa GT bir doktora cnm kaç haftan kaldı sağ salim kucağına alırsın inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

26 haftalık canım bayramdan sonra kontrolüm var normalde 26 haftadan önce yukarı cikablir dedi çok önemli değilmiş gibi konuştu yukarı çıkmazsa kesin sezeryan ve etken dogum riski var dedi bekliyorum bakalım kontrolumu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Previa kaynaklı olabilir ama sürekli değil ya da dinlenince geçer canım istersen bir acile görün için rahat etsin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

26 haftalık canım bayramdan sonra kontrolüm var normalde 26 haftadan önce yukarı cikablir dedi çok önemli değilmiş gibi konuştu yukarı çıkmazsa kesin sezeryan ve etken dogum riski var dedi bekliyorum bakalım kontrolumu
Bnde öyle okumuştum cnm erken doğum riski ve sezeryan doğum olduğunu hakkında hayırlısı olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 🤗 hiç yoktan 36 hafta ya da zamanın da doğar inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.