Plesenta yaslanmasi ve suyun sinirda olmasi

• Konbuyu başlatan Hyrs
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hyrs tarafından oluşturulan Plesenta yaslanmasi ve suyun sinirda olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesenta yaslanmasi ve suyun sinirda olmasi
Konbuyu başlatan Hyrs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi
H

Hyrs

Guest
Merhaba arkadaslar 34. Haftadayim. Bebegimin kilosu 2770 olmuş. Ama plesenta yaslanmasi başlamış ve suyumun sınırda olduğunu söyledi. Benim gibi olan var mı kaçıncı haftalarda dogum yaptınız tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Maşallah bebeginizin kilosu gayet iyi. 36 haftadan itibaren doğum olması herhangi bir sorun teşkil etmez. Sağlıcakla kucagınaza alırsınız inşallah

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Kilosu gayet iyi 34.haftadan sonra bebegin tüm organları gelişmiş oluyor sadece anne karnında kilo alımına geçiyor. Insallah erken doğmaz ama doğarsa da inşallah küvez desteği çok az olur. Saglikla gelsin inşallah

H

Hyrs

Guest
Kilosu gayet iyi 34.haftadan sonra bebegin tüm organları gelişmiş oluyor sadece anne karnında kilo alımına geçiyor. Insallah erken doğmaz ama doğarsa da inşallah küvez desteği çok az olur. Saglikla gelsin inşallah
Plesenta yaslandigi için kilo alimi durursa diye endişe ediyorum çok

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Plesenta yaslandigi için kilo alimi durursa diye endişe ediyorum çok
Şuana kadar güzel kilo almış yeğenim 38.haftada 2500 doğdu. Tabi biz anneler kilo alsın istiyoruz 😀ama önemli olan bebeğe yeterli besinin gitmesi. Muhtemelen doktor sıkı takibe almıştır sizi yada siz hafta da bir gidin kontrole bi sorun cikmasin sağlıkla gelsin inşallah

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Merhaba arkadaslar 34. Haftadayim. Bebegimin kilosu 2770 olmuş. Ama plesenta yaslanmasi başlamış ve suyumun sınırda olduğunu söyledi. Benim gibi olan var mı kaçıncı haftalarda dogum yaptınız tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız
Plasenta yaslanmasi erken doğum belirtisimi acaba sanki oyle duymustum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar