Polikistik over gebe kalabilirmiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Acelya60 tarafından oluşturulan Polikistik over gebe kalabilirmiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,831 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Polikistik over gebe kalabilirmiyim
Konbuyu başlatan Acelya60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Acelya60

Kayıtlı Üye
rank
Bende polikistik over var ama doktor bana dedi her kadında var dedi bende çocuk sahibi olmak istiyorum bazıları tüp bebekle fln olur diyolar normal kendiliginden gebe kalinir mi tedavi olmadan.

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Kalınıyo canım banada dediler ama evlendim hamile kaldım 1 ay sonra tedavi görmedim doğum yaptım geçti kistlerim hatta 7 ay oldu doğum yapalı da kendini hiç sıkma düşünme strese girme olucapı varsada stresten olmaz canım

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
Bende polikistik over var ama doktor bana dedi her kadında var dedi bende çocuk sahibi olmak istiyorum bazıları tüp bebekle fln olur diyolar normal kendiliginden gebe kalinir mi tedavi olmadan.
Bende de kist vardı 15yasimda ameliyat oldum sağ yumurtalıkla birlikte kist Alındı çocuğu olmaz denildi 3.bebisime hamileyim merak etme olur zamana bırak Allah şifa versin

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
tabi kalabilirsin hiç dert etme. benim de yıllarca geçmeyen sivilcelerim vardı onlar için gittiğim bir dermatolog yaşım gereği bunların ergenlik sivilcesi olmadığını söyleyip kadın doğum doktoruna yönlendirmişti. orda öğrenmiştim pcos sahibi olduğumu. bekarken doğum kontrol hapı kullandım sivilcelerim için. evlenince de bir müddet devam ettim. sonra bebek düşününce bıraktım. tabi pcos yüzünden adetlerim düzensizdi ve yumurtlama zamanlarımı hesaplayamıyordum. 40-45 günde bir adet görüyordum. sonra yine kadın doğum doktoruma gittim. yumurta çatlatan haplar var ya onlardan kullandım. hemen ilk denemede olmuyor ama nihayetinde oluyor. hemen tüp bebek düşünme, ondan önce de aşılama yöntemi var. Allah herkese nasip etsin hayırlı evlatlar

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalınıyor canım ablamda vardı. 2 tane normal dogum yaptı 😍

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Pco aşamalarına bağlı ileri derecede olabilir yada başlangıç olabilir baktırsanız iyi olur .. infertilite doktoru bulursanız daha rahat gebe kalabilirsiniz belkide. Ünv. Hastanelernde bu bölüm var gitmek isterseniz.

Nurti

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki kalınabilir yeterki Rabbim ol desin hatta sana Instagram'da birgebenin günlüğü var ebru abla mutlaka takip et hatta yaz yardimcinoluyor inanılmaz yöntemleri var benim 4cm çikolata kistin var ve sadece düzenli beslenme ve masajla hamile kaldım mutlaka bı göz at bu arada pikoda kilo çok önemli kiloluysan zayıfla

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Bendede vardı tedaviye başladım hic bi ilaç kullanmadan kendiliginden oldu bi anda suan 29.haftaligiz canım

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Pco aşamalarına bağlı ileri derecede olabilir yada başlangıç olabilir baktırsanız iyi olur .. infertilite doktoru bulursanız daha rahat gebe kalabilirsiniz belkide. Ünv. Hastanelernde bu bölüm var gitmek isterseniz.
Ablamın ileri derecedeydi bide spiral vardı hamile kaldı 🙄 yan kaymış spiral. Bazen tedavi gerektirmiyor. İnşallah arkadaşında gönlüne göre olur annelik duygusunu tadar 🤲🤲🤲😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar