Polikistik pkolu olup hamile kalan var mı

• Konbuyu başlatan Basak9135
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Basak9135 tarafından oluşturulan Polikistik pkolu olup hamile kalan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 708 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Polikistik pkolu olup hamile kalan var mı
Konbuyu başlatan Basak9135
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkiz❣️bebiş❣️Annesi
B

Basak9135

Guest
Polikistik pkolu olup hamile kalan var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
B

Başak87

Guest
Bende hem pcos hem 6 cm çikolata kisti hemde rahimde perde vardı. Perde ve çikolata kisti alındı. Pcos duruyodu. Ameliyattan 2 ay sonra hamile kaldım. Lakin pcos da en etkin çözüm beslenme. Dyt. Edibe Kübra Zeydanlı hanımın pkos ve beslenme kitabını okumanızı öneririm.

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki çevremde çok var sadece benim tavsiyem geç kalmadan profesyonel bir destek almak. Pco lu bir arkadaşım ikiz bebeklere hamile şu an

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bendede vardı tedavi oldum doktor kistlerin kalmadığını söyledi ve şuan hamileyim kuzum

Bendede var dı cnm sol tarafimda polikist 5cm üstüne hamile kaldım doktorum bi araştırma hastanesi ne gitmemi söylemişti bebeğe zarar verir die ama bn gitmedim
Neneme anlattım bebek kisti öldürür dedi nede olsa eski toprak😅öylede oldu😉şuan ikizlere hamileyim 🤗 doktora gittiğimde kistimin kuculduguni söylemişti 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar