Premature bebek bakımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze36 tarafından oluşturulan Premature bebek bakımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,231 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Premature bebek bakımı
Konbuyu başlatan Gamze36
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle çok haklısın canım gerçekten o konu da bir şey diyemem maltya doğa cadde var orada Zeynepbebe diye bir yer açılmıştı atlet ve şort 5 tlydi 3 er tane aldım takım yaptım şortu suan boxer yerine giyiyor yani 5 TL sonuçta aldım vAlla ne yapalım hep pahalı pahalı olmuyor taksi tutsan o bile dünya para geçim zaten başlı başına çok zor dün oğlum burda dükkana gtti aldı bisiler dün büyük marketegtti aldı bisiler şimdide yiyeceğim yok diye geri dedesyle arabyla bime ya da şoka gttiler şimdi
Allah sonumuzu hayretsin valla ben 2018de ülkerin toptancıda çalışıyordum Bizim Toptan belki bilirsin açılış mağazasıydık biz bak bu foto oradan kalma kaç sene geçmiş şunun şurası fiyatlara bak
IMG_4157.jpeg

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah sonumuzu hayretsin valla ben 2018de ülkerin toptancıda çalışıyordum Bizim Toptan belki bilirsin açılış mağazasıydık biz bak bu foto oradan kalma kaç sene geçmiş şunun şurası fiyatlara bakEkli dosyayı görüntüle 4311
Evet biliyorum kuzum kız aynen tamda dün eşime omu dedim 2021 de bursadaydk öbür doğumum da da bebeğim rahtszdi oraya gtmstk binde yağ 23.80 mu neydi birde şimdi bak yaa tam dün bundan bahsettik 100 TL'ye dünya şey alıyorduk şimdi ise boşş

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet biliyorum kuzum kız aynen tamda dün eşime omu dedim 2021 de bursadaydk öbür doğumum da da bebeğim rahtszdi oraya gtmstk binde yağ 23.80 mu neydi birde şimdi bak yaa tam dün bundan bahsettik 100 TL'ye dünya şey alıyorduk şimdi ise boşş
Ay 5,5 liraya 15 kilo salça satıyorduk millet bu indirim mi demişti de beğenip almıyordu elimizde kalmıştı 😅 ariel 10kg 39,90dı 😅

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ay 5,5 liraya 15 kilo salça satıyorduk millet bu indirim mi demişti de beğenip almıyordu elimizde kalmıştı 😅 ariel 10kg 39,90dı 😅
Hadi şimdi alsınlar birde marka yani 😂😂 vay be ne günlerdi daha da fırlayacak döviz vs oynuyor gram altına baksana yaa 2.000 bini blckma

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım. Ben Gamze 23 yaşındayım iki erkek çocuk annesiyim. İkinci oğlum 34 haftalık dünyaya geldi mecburen. Kızlar oğlum çok küçük ve aşırı zayıf. Kilo alması için ne yapabilirim bilginiz var mı? Birde uyguna prematüre Bebek kıyafetleri satan bir yer biliyor musunuz aşırı pahalı durumum yok alacak.
Hoşgeldin canım. Allah yavrularını bağışlasın 🤲 stres yapma sütün etkilenmesin bol bol emzir çabuk toparlar kuzucuk. Kıyafet konusunda @ÖzLemce33 arkadaşıma katılıyorum. Paçalarını katlayarak giydir. Bir dure sonra ona da gerek kalmayacak

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Hoşgeldin canım. Allah yavrularını bağışlasın 🤲 stres yapma sütün etkilenmesin bol bol emzir çabuk toparlar kuzucuk. Kıyafet konusunda @ÖzLemce33 arkadaşıma katılıyorum. Paçalarını katlayarak giydir. Bir dure sonra ona da gerek kalmayacak
Aynen öyle canım aha üç aylık oldu kimisi olmuyor kimisinde ise katlamaya gerek kalmıyor bizimki çoktu bir suruydu o yüzden almdm gerekte yoktu o şekilde kullndm

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım. Ben Gamze 23 yaşındayım iki erkek çocuk annesiyim. İkinci oğlum 34 haftalık dünyaya geldi mecburen. Kızlar oğlum çok küçük ve aşırı zayıf. Kilo alması için ne yapabilirim bilginiz var mı? Birde uyguna prematüre Bebek kıyafetleri satan bir yer biliyor musunuz aşırı pahalı durumum yok alacak.
Hoş geldin canım benim kızım da 35 haftalık doğdu prematüre bebek elbisesini civil de bulabilirsin bol bol emzir canım benim kızım 1500 kg doğdu şuan yaşıtlarıni geçti hem boy olarak hem kilo olarak hemde zeka olarak hiç korkma bı anda büyür 🫶😊

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Hoş geldin canım benim kızım da 35 haftalık doğdu prematüre bebek elbisesini civil de bulabilirsin bol bol emzir canım benim kızım 1500 kg doğdu şuan yaşıtlarıni geçti hem boy olarak hem kilo olarak hemde zeka olarak hiç korkma bı anda büyür 🫶😊
Rabbim bağışlasın hayırlı evlat olsun 💕canım kaç gun kuvezde kaldı?

Tüm sayfalar yüklendi.