Sorum var Prenses annelerii🩷🩷

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Prenses annelerii🩷🩷 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,234 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prenses annelerii🩷🩷
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Amin🤲 Bilmiyorum canım aslında merak ettiyim bişiy daha var ben rüyamda kızım olduğunu ve adının zeynep olduğunu gördüm acaba koymalımıyım o adı?
Sağ salim kucağına al inşaallah ❤️ bende kızıma hamileyim inşaallah rabbim sağ salim kızımı kucağıma alırım 🤲💕 bende ruyamda kızımın hatice olduğunu görmuşdum bikaç adama söyledim mutlaka o ismi koymalısın dedi amma nebileyim babasına bırakmışım ismi ne isderse koysun esas sağlıkla gelsinler 🤲❤️

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim kucağına al inşaallah ❤️ bende kızıma hamileyim inşaallah rabbim sağ salim kızımı kucağıma alırım 🤲💕 bende ruyamda kızımın hatice olduğunu görmuşdum bikaç adama söyledim mutlaka o ismi koymalısın dedi amma nebileyim babasına bırakmışım ismi ne isderse koysun esas sağlıkla gelsinler 🤲❤️
Amin İnşallah canım deyəsən Azərbaycanlısan ? sağ salamat al qucağına balanı🤲 atalı analı böyüsün İnşallah 😘👼birinci qızımda dərya qoymaq istiyirdim yoldaşım leyla qoydu indidə deyir dərya qoyaq yaraşsın bir birinə. Məndə yuxumda zeynəb görmüşəm bilmirəm indi necə olacaq 🤔

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum oğlum var 6 yaşında iki sene önce bir oğlumu kaybttim şimdi 3 aylık kızım var 6 yaş var senin cnm
Başın sağolsun canım çok üzüldüm😔 Allah kimseye evlat acısı göstermesin. oğlunla kızını Allah korusun uzun ömürleri güzel gelecekleri olsun İnşallah. Benim bi kızım var 1 yaş 3 aylık ikinci bebeyimin kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım. şimdi yine hamileyim 13 hatalık kızım olucağını öyrendim İnşallah kızlarımın aralarında 1 yaş 10 ay gibi bi ara olucak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnce koy cnm ama içndn geçen başka isim dha varsa yanyana koyarsın olmadı 2 isim olr
İyi fikir canım amma buralarda öyle olmuyor bildiyim kadarıyla olsa bende öyle yapıcam😃

Tüm sayfalar yüklendi.