Sorum var Prenses annelerii🩷🩷

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Prenses annelerii🩷🩷 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prenses annelerii🩷🩷
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağolsun canım çok üzüldüm😔 Allah kimseye evlat acısı göstermesin. oğlunla kızını Allah korusun uzun ömürleri güzel gelecekleri olsun İnşallah. Benim bi kızım var 1 yaş 3 aylık ikinci bebeyimin kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım. şimdi yine hamileyim 13 hatalık kızım olucağını öyrendim İnşallah kızlarımın aralarında 1 yaş 10 ay gibi bi ara olucak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi fikir canım amma buralarda öyle olmuyor bildiyim kadarıyla olsa bende öyle yapıcam😃
Anladm Bnde iki isim koydum biri Bn bgndm birini eşim o bni kırmadı snn istedgin olsun dedi Bnde onu kırmadım 2 isim olsun ozmn dedim ama o kimlikte kaldı tbi bnm bgndm isimle sesleniyrz hep hrks onu biliyor 😀 hyrlısı olsun senin içinde

Kuzum oğlum var 6 yaşında iki sene önce bir oğlumu kaybttim şimdi 3 aylık kızım var 6 yaş var senin cnm
Cnm başın saolsun rabbim digerlerini sana bağışlasın 🤲

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Anladm Bnde iki isim koydum biri Bn bgndm birini eşim o bni kırmadı snn istedgin olsun dedi Bnde onu kırmadım 2 isim olsun ozmn dedim ama o kimlikte kaldı tbi bnm bgndm isimle sesleniyrz hep hrks onu biliyor 😀 hyrlısı olsun senin içinde

Cnm başın saolsun rabbim digerlerini sana bağışlasın 🤲
Amin canım çok sağol

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Amin İnşallah canım deyəsən Azərbaycanlısan ? sağ salamat al qucağına balanı🤲 atalı analı böyüsün İnşallah 😘👼birinci qızımda dərya qoymaq istiyirdim yoldaşım leyla qoydu indidə deyir dərya qoyaq yaraşsın bir birinə. Məndə yuxumda zeynəb görmüşəm bilmirəm indi necə olacaq 🤔
İnşaallah canım Amin 🤲🥰 azeriyem
Mende sen kimi bilmirem atasına dedim indi özu biler ne isdeyir qoysun mecbur edmeyecem 9il yolunu gözdemişik odu arzusu var belke qarışmıram 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Başın sağolsun canım çok üzüldüm😔 Allah kimseye evlat acısı göstermesin. oğlunla kızını Allah korusun uzun ömürleri güzel gelecekleri olsun İnşallah. Benim bi kızım var 1 yaş 3 aylık ikinci bebeyimin kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım. şimdi yine hamileyim 13 hatalık kızım olucağını öyrendim İnşallah kızlarımın aralarında 1 yaş 10 ay gibi bi ara olucak

İyi fikir canım amma buralarda öyle olmuyor bildiyim kadarıyla olsa bende öyle yapıcam😃
Amin amin inşallah canım benim sağolasın
Aynen kuzum evlat acısı çok zor seninde basın sağolsun cnm 🤲 Allah kimseye yaşatmasın inşallah canım bunu sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağlıkla gelsin inşallah prenses kuzum benim🤍🤲🏻

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
İnşaallah canım Amin 🤲🥰 azeriyem
Mende sen kimi bilmirem atasına dedim indi özu biler ne isdeyir qoysun mecbur edmeyecem 9il yolunu gözdemişik odu arzusu var belke qarışmıram 🥰
Caan Allah başacan versin gözü dolusu görün Amin İnşallah 🤲🩷mənim birincini atası qoydu bunuda yaqinki mən qoyaram🥰

Snde saol cnm hamilelign nsl gdiyor çocukla zor oluyor mu
Bu seferki hamileliyim çok şükür ilkine bakınca kolay geçiyo kızımda uslu çok yormuyo beni canım 🥰

Bu seferki hamileliyim çok şükür ilkine bakınca kolay geçiyo kızımda uslu çok yormuyo beni canım 🥰
Aynen kuzum evlat acısı çok zor seninde basın sağolsun cnm 🤲 Allah kimseye yaşatmasın inşallah canım bunu sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕
Amin canım çook sağol Allah razı olsun 🤲🌷💕

Amin canım çook sağol Allah razı olsun 🤲🌷💕
Canm bende 2 tane aralarinda bir yaş fark var 🥰
Maşallah canım Allah saxlasın 🤲🩷🩷məndədə 1 yaş 10 ay olacaq İnşallah 🥰

1 tane prensesim var canım 1 buçuk yaşına girecek 🫶
Maşallah Allah bağışlasın canım🤲🩷

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.