Prilam Dr ve gavisson

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Prilam Dr ve gavisson başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,537 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prilam Dr ve gavisson
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittim ilaçlarımı değiştirdi. Prliam Dr verdi ve gavisson şurup içtim bugün ama yine kustum 2 defa.. neden böyle oluyorum Allah aşkına bı yol gosterinn

Asya01

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittim ilaçlarımı değiştirdi. Prliam Dr verdi ve gavisson şurup içtim bugün ama yine kustum 2 defa.. neden böyle oluyorum Allah aşkına bı yol gosterinn
Canım en iyi gelen şey prilam yatmadan 2 tane iç yarın gün boyu rahatsin yada her öğünden önce artık doktorun nasıl reçete ettiyse

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Canım en iyi gelen şey prilam yatmadan 2 tane iç yarın gün boyu rahatsin yada her öğünden önce artık doktorun nasıl reçete ettiyse
Doktor bana yemeklerden 1 saat sonra almamı söyledi bugün öğleden sonra başladım akşam içtim ama yine kustum .. artık boğazım tahriş olmuş hissediyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Gaviscon reflü için verilmiştir mide bulantısı için prilam dr tamamen kesmez ama tahammül edebileceğin seviyeye indirir başladıktan sonraki 3. Gün tam etkisini hissetmeye başlarsın canım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Gaviscon reflü için verilmiştir mide bulantısı için prilam dr tamamen kesmez ama tahammül edebileceğin seviyeye indirir başladıktan sonraki 3. Gün tam etkisini hissetmeye başlarsın canım
Siz nasıl alıyorsunuz ilacı aç karna mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani normal aslında 😂
Normal ama hayatım resmen kaymış 😂 yemeklerden korkar oldum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Siz nasıl alıyorsunuz ilacı aç karna mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal ama hayatım resmen kaymış 😂 yemeklerden korkar oldum
Prilam uyku yapar o yüzden yaygın olarak yatmadan evvel 2 adet kullanılır ama doktorunuz nasıl reçete ettiyse öyle kullanın. Kaç haftalık şuan

Tüm sayfalar yüklendi.