Prilam Dr ve gavisson

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Prilam Dr ve gavisson başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,499 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prilam Dr ve gavisson
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittim ilaçlarımı değiştirdi. Prliam Dr verdi ve gavisson şurup içtim bugün ama yine kustum 2 defa.. neden böyle oluyorum Allah aşkına bı yol gosterinn
Gavisson benim oğluma da vermişti 1yasindaydi gavisson yemeklerden önce dedi miğde de bı zemin oluşturur kusmayı engeller dedi işe yaradı yemekten önce 1kasik iç 5dk bekle yavaş yavaş ye ama yiyicem kusucam düşünme sakın başka ilaçların varsa ara ara iç inşallah düzelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkisinide kullandım gayet güzel ilaçlar biraz kullan fayda edecek rahatlayacaksın canım
Aklım sende bugün doğuma gidiyormusun canım 🙏💕 inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun

İkisinide kullandım gayet güzel ilaçlar biraz kullan fayda edecek rahatlayacaksın canım
Aklım sende bugün doğuma gidiyormusun canım 🙏💕 inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bugün biraz iyi gibi cnm saol

Gavisson benim oğluma da vermişti 1yasindaydi gavisson yemeklerden önce dedi miğde de bı zemin oluşturur kusmayı engeller dedi işe yaradı yemekten önce 1kasik iç 5dk bekle yavaş yavaş ye ama yiyicem kusucam düşünme sakın başka ilaçların varsa ara ara iç inşallah düzelir

İnslalh cnm ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar