Prima Kullanan Anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Prima Kullanan Anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,666 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prima Kullanan Anneler
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Prima Kullananlar bezin kokusu plastik gibi mi eşim civilden alms plastik kokuyor cis kokmazdi yapar yapmaz cis kokuyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bnde şuan Prima kullanıyorum geçen bir koku bnde aldim kendi kendime dedim cisi kokuyor galiba enfeksiyon mu kaptı acaba diye acba mama tüketiyor ondan mı diye de
Yok bezde değişik kokuyor normalde losyon kokuyordu kızım yapar yapmaz çiş kokuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah Allah ilk oğluma da kullandım yeğenlerimde kullanıyor hiç öyle bir sorun yaşamadık canım
Ya losyon kokuyordu bu paket resmen plastik kokuyor bende anlamadm kaç defa aldığım bez

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yok bezde değişik kokuyor normalde losyon kokuyordu kızım yapar yapmaz çiş kokuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya losyon kokuyordu bu paket resmen plastik kokuyor bende anlamadm kaç defa aldığım bez
İlk eşimin aldığında farketmedim bbu sefer alisinda bnada korktu ben çocuk mu enfeksiyon kaptı acaba cisi bu kdar kokuyor dedim eşime hatta dün gotursfn mi çocuğu bir tahlile diyordum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben mi abartiyorm dedm
Yok cnm sen abartmıyorsun doğru diyorsun cuku dün akşam eşime dedim bu cisi çok kokuyor cisi kokuyorsa enfeksiyon vardır kesin götürelim diyordum önceki aldığı bezde bu şekilde yasamadim açtığımda bezi mis gibi koku vardı hattı eşim diyordu oh Asel hanım mis gbi kokulu beze yapıcan diye bu seferki de yok

Tüm sayfalar yüklendi.