Profil resmi nasıl eklenir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde SosyalAnne tarafından oluşturulan Profil resmi nasıl eklenir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,604 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Profil resmi nasıl eklenir
Konbuyu başlatan SosyalAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Bu uygulamadan iki tane var balım biri gebelik takibi biri forumu eğer forumu indirirseb hep foto yükler hem, resim paylaşabilir hemde önceki gibi mesaj atabilirsin. Forum biraz daha kapsamlı aynı hesqba giriyorsun bir şey değişmiyor
Şimdi bu uygulamayı sileyimmi artık forumu mu kullanayım canım çünkü uygulamaya girince yine resim yok 🙂😀googleden girince de msjlar filan yok sıfırdan başladı heralde😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdi bu uygulamayı sileyimmi artık forumu mu kullanayım canım çünkü uygulamaya girince yine resim yok 🙂😀googleden girince de msjlar filan yok sıfırdan başladı heralde😀
Yok balım silme googlden gebelik takibim gebelik forum yaz çıkan bu uygulamanın amblemi olan yazıya tıkla ordan giriş yapacak de kendi bu hesabına gir şifreni vs ile sonra fotoğraf yükle sonra geri goolden çik telefonunda olan uygulamaya gir fotoğraf gelmiş mi diye bak ama zaten fotoyu koysan normal goolden burda da gözükür çünkü aslında bahsettiğim şey aynı uygulama 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yok balım silme googlden gebelik takibim gebelik forum yaz çıkan bu uygulamanın amblemi olan yazıya tıkla ordan giriş yapacak de kendi bu hesabına gir şifreni vs ile sonra fotoğraf yükle sonra geri goolden çik telefonunda olan uygulamaya gir fotoğraf gelmiş mi diye bak ama zaten fotoyu koysan normal goolden burda da gözükür çünkü aslında bahsettiğim şey aynı uygulama 😂😂
😍😍sende sıkıldın tabi hangi birimize anlatıcan
Amann neyse buda fotosuz olsun daha gizemli olur belki🥰😀😀

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah balım 😘❤️ cevap verirken bir şey eksilmuyor ki😘
Öyle çiçeğim ama bazen yazmaya bile useniliyor mesela ben bazen üşeniyorum yazmaya dur arıyayım ama sonra diyorum ki nereden arayacam sizleri😂😂🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle çiçeğim ama bazen yazmaya bile useniliyor mesela ben bazen üşeniyorum yazmaya dur arıyayım ama sonra diyorum ki nereden arayacam sizleri😂😂🥰
Akıl gidiyor bazen

Tüm sayfalar yüklendi.