progestan 100 ml vajinadan fitil kullanan varmı

• Konbuyu başlatan progestan
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde progestan tarafından oluşturulan progestan 100 ml vajinadan fitil kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,367 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı progestan 100 ml vajinadan fitil kullanan varmı
Konbuyu başlatan progestan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evra

Asra

Kayıtlı Üye
rank
doktor progestan verdi 6 haftalik hamileyim leğen kemiğimde bir gecelik ağri olmustu ama berbattı o yüzden bunu yazdı kullananlar yardimci olabilirmi
Bn son hamilemigimde kullandim ordan almaya korktm ağız yoluyla alyrm berbart bir ilaç ama ya bütün gün herşey dönüyordu 😂dünya ev esyalar ayakda bile duramiodum

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
doktor progestan verdi 6 haftalik hamileyim leğen kemiğimde bir gecelik ağri olmustu ama berbattı o yüzden bunu yazdı kullananlar yardimci olabilirmi
Canim benim gecen gün bitti ilacim alan arkadaslarim vardi alttan ama banada dr dedi eger cook. Seni sarsarsa alttan al ben korktum hep içiyorum 3 cocugumda da içtim başımı döndürüyor beni uyutuyor ama genede ben alttan almadim etkisi çıkınca drek uzanıyordum

evra

Kayıtlı Üye
rank
yok ine degil yani fitil verdi 2 hafta kullan gel dedi 6 haftalığım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn son hamilemigimde kullandim ordan almaya korktm ağız yoluyla alyrm berbart bir ilaç ama ya bütün gün herşey dönüyordu 😂dünya ev esyalar ayakda bile duramiodum
öyle oluyosa hemen doktora git bak cok tehlikeli benim arkadasimdada oldu doktor vajina yoluna başlattı sonra yan etki yapiyo agizla doktora söylemeni tavsoye ederim 😊

Bende kullanıyorum canım rahim ağzı kısalığı var erken doğumu engellemek icin verdi drdorum
ne kadar süre kullandiniz ben hiç sevmedim bunu yaa insallah 2 haftanin sonunda güzel haberler alirimdakullanmama gerek kalmaz birdaha dua edin bol bol ben daha oncede kimyasal gebelik gecirdim korkuyorum

Bende kullanıyorum canım rahim ağzı kısalığı var erken doğumu engellemek icin verdi drdorum
ne kadar süre kullandiniz ben hiç sevmedim bunu yaa insallah 2 haftanin sonunda güzel haberler alirimdakullanmama gerek kalmaz birdaha dua edin bol bol ben daha oncede kimyasal gebelik gecirdim korkuyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.