Progestan Kullanan Annişler.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Progestan Kullanan Annişler. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,736 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan Kullanan Annişler.
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21 haftalıgımdan beri progestan fitil olarak kullanıyorum. Şimdi 35+3 olduk.Ama Bi arkadaşım dedi ki ben 37.haftaya kadar kullandım rahmin açılmasını engellediği için bıraktığım zamanda normal dogum yapamadım açılma olmadı. Bence artık fitili atmayı bırak vucüdundan anca çıkar etkisi uzun zamandır kullanıyorsun dedi. Sizce öyle birşey olur mu arkadaşıma doktoru öyle söylemiş. Benim doktor da 37. Haftada bırakıcaz fitili dedi. Bilemedim ne yapıcagımı 🤷‍♀️
Arkadaşınız doktormu? Bunu ona diyen doktora sizde muayene oldunuzmu ? Lütfen böyle seylerde doktorunuzla karar verin :)

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşınız doktormu? Bunu ona diyen doktora sizde muayene oldunuzmu ? Lütfen böyle seylerde doktorunuzla karar verin :)
Arkadaşım doktor degil başına geldigi birşey anlattı. Doktoru progestan kasılmaları rahmin açılmasını engellediği için uzun süre kullandığı için açılma olmadıgını acil sezeryana almak zorunda oldugunu söylemiş. Bana da bu şekilde söyleyince bende tedirgin oldum. Kullanıpta arkadaşım gibi bu sorunu yaşayan anneler var mı diye merak ettiğim için danışmak istedim...

Bi prenses bi prens annes

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21 haftalıgımdan beri progestan fitil olarak kullanıyorum. Şimdi 35+3 olduk.Ama Bi arkadaşım dedi ki ben 37.haftaya kadar kullandım rahmin açılmasını engellediği için bıraktığım zamanda normal dogum yapamadım açılma olmadı. Bence artık fitili atmayı bırak vucüdundan anca çıkar etkisi uzun zamandır kullanıyorsun dedi. Sizce öyle birşey olur mu arkadaşıma doktoru öyle söylemiş. Benim doktor da 37. Haftada bırakıcaz fitili dedi.

Kızlar ben 21 haftalıgımdan beri progestan fitil olarak kullanıyorum. Şimdi 35+3 olduk.Ama Bi arkadaşım dedi ki ben 37.haftaya kadar kullandım rahmin açılmasını engellediği için bıraktığım zamanda normal dogum yapamadım açılma olmadı. Bence artık fitili atmayı bırak vucüdundan anca çıkar etkisi uzun zamandır kullanıyorsun dedi. Sizce öyle birşey olur mu arkadaşıma doktoru öyle söylemiş. Benim doktor da 37. Haftada bırakıcaz fitili dedi. Bilemedim ne yapıcagımı 🤷‍♀️
iyi akşamlar canım bu fitili doktorum bana da verdi ben daha 18 haftalık hamileyim ama benim ilk çocuğum erkendoğum olduğu için ikincimin de erken doğum olmasını engelliyecek dedi bu fitili doktorum bana ağızdan alabilirsin dedi sen vajinadan mı kullandın yoksa ağızdan mı aldın

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
iyi akşamlar canım bu fitili doktorum bana da verdi ben daha 18 haftalık hamileyim ama benim ilk çocuğum erkendoğum olduğu için ikincimin de erken doğum olmasını engelliyecek dedi bu fitili doktorum bana ağızdan alabilirsin dedi sen vajinadan mı kullandın yoksa ağızdan mı aldın
21. Haftadan beri vajinadan alıyorum canım. Kızım kasıgımdaydı rahmime çok yakındı. 29. Haftada fitili 2 ye çıkarttı sabah akşam olarak kullanıyorum. Şimdi 35+4 haftalık hamileyim canım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi akşamlar bu arada :) direk konuya giriş yaptım ben kusurabakma canım 😍

Tüm sayfalar yüklendi.