progestan kullanıyorum Lekelenme normal mi

• Konbuyu başlatan Sema
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema tarafından oluşturulan progestan kullanıyorum Lekelenme normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı progestan kullanıyorum Lekelenme normal mi
Konbuyu başlatan Sema
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şirin
S

Sema

Guest
Selam kızlar 7 haftalık hamileyimde 3 gündür hafif kahverengi lekelenmem oluyor normal mi sizce progestan kullanıyorum düşük tehlikesine karşıda tedirginim baya lekeyi görünce

S

Sema

Guest
benimde lekelenmem olmuştu 4 ay progestan kullandım sürekli yatman ve ayağının altına yastık koyman lazım biraz dikkat et canım
Fazla zorlanmadan eşimle yalnız oldugum için yemek falan yapmak zorunda kalıyorum sıkıntı olur mu acaba kendimi zorlamamaya çalışıyorum genel olarak her fırsatta uzanıp dinleniyorum

S

Sema

Guest
benimde lekelenmem olmuştu 4 ay progestan kullandım sürekli yatman ve ayağının altına yastık koyman lazım biraz dikkat et canım
Dikkat ediyorum baya ama eşimle yalnız oldugumuz için mecburen yemek yapmak zorunda kalıyorum kendimi fazla zorlamadan yormadan her fırsatta da uzanıp dinleniyorum inşallah bir sıkıntı olmaz

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 7 haftalık hamileyimde 3 gündür hafif kahverengi lekelenmem oluyor normal mi sizce progestan kullanıyorum düşük tehlikesine karşıda tedirginim baya lekeyi görünce
Progestan bende kullanıyorum düşük tehlikesine karşı ama bende hiç lekelenme olmadı doktoruna sor.bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar