Progestan lazım olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linaninannesi tarafından oluşturulan Progestan lazım olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,072 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan lazım olan var mı
Konbuyu başlatan Linaninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linaninannesi

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba.Ben doğum yaptım bildiğiniz üzere.Progestan kaldı elimde bir buçuk kutu.Duzensiz kullandım bitirmedim hiç.İhtiyaci olan varsa reçete edilen varsa kargoya verebilirim.18 li tablet olarakta regenesis vitamin var.Son kullanma tarihlerine baya var.Kargoyu karşılayabilecek olan varsa vereyim.Hepsi parayla alınıyor bu dönemde çöpe gitmesin ihtiyaç sahibi bir arkadaşıma vereyim.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar merhaba.Ben doğum yaptım bildiğiniz üzere.Progestan kaldı elimde bir buçuk kutu.Duzensiz kullandım bitirmedim hiç.İhtiyaci olan varsa reçete edilen varsa kargoya verebilirim.18 li tablet olarakta regenesis vitamin var.Son kullanma tarihlerine baya var.Kargoyu karşılayabilecek olan varsa vereyim.Hepsi parayla alınıyor bu dönemde çöpe gitmesin ihtiyaç sahibi bir arkadaşıma vereyim.
Allahrazı olsun canım iyi düşünmüşsün 🌹

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Ben böyle kullanmadığım ilaçları sağlık ocağına teslim ediyorum ihtiyacı olanlara veriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar