Progestan rahim kisaligi

• Konbuyu başlatan Minnos anne
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minnos anne tarafından oluşturulan Progestan rahim kisaligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 650 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan rahim kisaligi
Konbuyu başlatan Minnos anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevcan yaman
M

Minnos anne

Guest
22. Haftamdayim rahim kisalmasi var 27 mm progestan ile duzelen. Varmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

35 haftaya geldim benimde kisalmam duzeldi senin haftalarında başlamıştım kullanmaya 1 bucuk kutu bitince baya duzeldi simdi bebisimizi bekliyoruz 20 nisan gun verdi

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
22. Haftamdayim rahim kisalmasi var 27 mm progestan ile duzelen. Varmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

35 haftaya geldim benimde kisalmam duzeldi senin haftalarında başlamıştım kullanmaya 1 bucuk kutu bitince baya duzeldi simdi bebisimizi bekliyoruz 20 nisan gun verdi
Düzelir canm ilaçlarını düzenli kullan geçer inşallah

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun. İlaçları düzenli al. Sadece zaruri işler için ayakta kal ve bol bol dinlen. Geçmiş olsum

S

Sevcan yaman

Guest
Benimkisi de 22 de 27 ye kadar indi 15 sin altına düşerse dikiş atarım dedi doktorum Allah'tan düşmedi 26 da 33 oldu bol bol yatman lazım sadece lavaboya kalktım şimdi 34 haftadayiz rahim kisaliginda erken doğum riski çok yüksek malesef şimdi yine ayağa kalkmiyorum doğuştan olan birşey progestani fitil olarak kullandım duphaston la da pekiştirdik 29 da bıraktım duphastonu kendini yormayın dinlen canım 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar