Progestan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslıhan sağlam tarafından oluşturulan Progestan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 765 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan
Konbuyu başlatan Aslıhan sağlam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Aslıhan sağlam

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kasıklarım da ağrı vardı bugün doktora gittim progestan verdi .Daha önce kullanan oldu mu acaba ne için kullanılıyor pek açıklama yapmadı doktor

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kasıklarım da ağrı vardı bugün doktora gittim progestan verdi .Daha önce kullanan oldu mu acaba ne için kullanılıyor pek açıklama yapmadı doktor
Banada doktorum vermisti 5 haftalikken icerden kanamam varmis onu yok etmek icin vermisti 1 ay kullandim sonrasinda kanama olmadigini gectigini soyledi bende biraktim icmedim . 38 +5 de dogum yaptim gayet saglikliyiz cok sukur

Aslıhan sağlam

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 aydir kullaniyorum canim dusuk erken dogum onlemek amaciyla kullaniliyor oral mi kullanicaksin vajinadan mi
Bilmiyorum ki kafam çok karışık bi şey demedi doktor
Geçmiş olsun canım
Çok teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 11 haftalıkken içerde biraz kanama varmış hiç bilmedik öyle kontrol gittim doktor duphaston yazdı bir ay k6llandim bitti şuan 36 haftalık olduk
Bana hiç bir şey demediler ama kasigim da ağrı için gittim nstye bağladilar sancı yok dediler bu ilacı verdiler

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğim başından beri kullaniyorum fitil olarak ,erken doğum riskini önlemek için , bide rahim kısalığı yüzünden

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benim erken doğum olmasın diye verdi doğuma kadar kullanacam genelde düşük riski olanlara veriliyor riskli gebelikte de

Bilmiyorum ki kafam çok karışık bi şey demedi doktor

Çok teşekkür ederim 🥰

Bana hiç bir şey demediler ama kasigim da ağrı için gittim nstye bağladilar sancı yok dediler bu ilacı verdiler
Ben kasık ağrısı şikayetimi söylediğimde benim doktorum bol bol su iç demişti ama vardır doktorunun bi bildiği

Tüm sayfalar yüklendi.