Sorum var Progestan

• Konbuyu başlatan Zümre
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Progestan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,118 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömür'ün annesi
Z

Zümre

Guest
Canim bende kullandım 34 haftada daha yeni bıraktım ıslaklık oluyor normal ama enfeksiyon için daha dikkatli olmalısın ıslak bırakma çamaşırını sürekli değiştir orayı kuru tut ayrıca cinsel ilişki enfeksiyon yaparmış doktor bize yasakladı sakın ilişkiye girme enfeksiyon ciddi bir problem sakın ihmal etme su gelmesi öyle kolay bişi değil ama enfeksiyon daha riskli
Benim doktorda cinsel iliskiyi yasakldi sulu akinti olunca tedirgin oluyorum canim

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hamile kaldığım günden bugüne kadar progestan kullaniyorum çamaşırda ıslaklık oluyor ortada ilaç oluyor kenarları su gibi progestandan dolayimi progestan kullanmadigim zaman yok vajinadan kullananlar sizdede oluyormuydu acaba sulu akinti idrar tahlil verdim yogun iltihabımda var
Ben hap olarak kullandım cnm vajinal kullanamadığım için sende doktoruna sorup öyle kullansan

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hamile kaldığım günden bugüne kadar progestan kullaniyorum çamaşırda ıslaklık oluyor ortada ilaç oluyor kenarları su gibi progestandan dolayimi progestan kullanmadigim zaman yok vajinadan kullananlar sizdede oluyormuydu acaba sulu akinti idrar tahlil verdim yogun iltihabımda var
Ben de kullanıyorum bende de aynı durum oluyor

Çok geçmiş olsun canım benim

D

Dicle kökhan çiftçi

Guest
Canım bende kullanıyorum progestan benim bi düşüğüm oldu şimdi ki de riski var kese etrafında kan görünüyor dedi o yüzden kullanıyorum benimde çok fazla geri çıkıyordu hala da çıkıyor bunun için gittim doktora hani çok fazla geri geliyor bi iç çamaşırını en fazla bj gün giyiyorum dedim oda normal o İhtiyacı olduğu kadarını kullanıyor dedi endişe duyma dedi (bende vajinadan alıyorum parmağınla itebildigin kadar it hiç bişey olmaz bende aynı şeyi yaşıyorum)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar