Progestan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prenses kızım ecrinim tarafından oluşturulan Progestan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,284 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan
Konbuyu başlatan Prenses kızım ecrinim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve5q6 gümüş

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
merhaba 7.5 günlük hamileyim iki drfadir çok hafif kahverengi akıntı oluyor dün akşam hastaneye gittim doktor bebekte bi sıkıntı yok fakat ağrıların ve akıntı kesilsin diye progestan yazdı progestan kullanıp bebeğini kaybedenler olduğunu duydum sizce ne yapmalıyım kullanıp kullanmamkta kararsizim
Bende kullandım canım düşük riskine karşı ilk zamanlarda sadece bir kutu kullandım sonra kesti Dr herhangi Bi sıkıntı yaşamadım

Prenses kızım ecrinim

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullandım canım düşük riskine karşı ilk zamanlarda sadece bir kutu kullandım sonra kesti Dr herhangi Bi sıkıntı yaşamadım
Yazdığınız her bi yorum içim rahatlatıyor hepiniz teşekkürederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah kucağına almayı nasip etsin inş korkma Allahın izniyle ilaç iyi gelecek ben de içiyordum fitil olarak kullanmadım ama iyi geldi bana inş sana da iyi gelir
İnşAllah teşekkür ederim

Neo

Kayıtlı Üye
rank
merhaba 7.5 günlük hamileyim iki drfadir çok hafif kahverengi akıntı oluyor dün akşam hastaneye gittim doktor bebekte bi sıkıntı yok fakat ağrıların ve akıntı kesilsin diye progestan yazdı progestan kullanıp bebeğini kaybedenler olduğunu duydum sizce ne yapmalıyım kullanıp kullanmamkta kararsizim
12. Haftalıkken bir kereliğine korkutucu bir kanamam oldu ve doktor bir ay progestan kullanmamı istedi. Düşük olmasın diye. Ve ben günlük 3 saat yolculugu olan bir işte çalışmak zorundaydim. O günleri düşük olmadan atlattiysam bu ilaca borçluyum diye düşünüyorum.

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 6 haftalıkken kanamam oldu kahve ve 4gun yattım düşük olmasın diye kullandım evdede 10gun kullandım sıkıntı olmadı şükür şimdi 9haftaligiz aynı sorun yaşamışız.

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Cam ben 5 aya kadar kullandım fitil olarak düşük önleyici o kullan kesin 2 aydir yine kullanıyorum erken doğum tehlikesi var diye kullan hiç bisi olmaz insallah

Tüm sayfalar yüklendi.