Progestron

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Ayşe nazlı tarafından oluşturulan Progestron başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 415 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Progestron
Konbuyu başlatan Ayşe nazlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkraNur'annesi💕💕

Ayşe nazlı

Kayıtlı Üye
rank
bu iğneyi vuruldum adet söktürmek için doktorum verdi 4 gün oldu yaptıralı ama hâla adet olmadım 10 gün içerisinde olmazsan geldi dedi doktorum kullanan varmı lütfen yazın bana ve polikistik överim vardı kistim

Ekli dosyalar

• 7EB351C9-130E-44DC-8D31-15E9D475FCFD.jpeg
    7EB351C9-130E-44DC-8D31-15E9D475FCFD.jpeg
    93.4 KB · Görüntüleme: 33

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Onu hamileyken düşük önleyici olarak kullanılıyor diye biliyordum bendede polikistik over var doktorum tarlusal veriyordu adet olmam için

Ayşe nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Onu hamileyken düşük önleyici olarak kullanılıyor diye biliyordum bendede polikistik over var doktorum tarlusal veriyordu adet olmam için
Onu kullandım 2 ay önce şimdi de bunu verdi iğne oldum hem adetin söktürücü olarak hemde hamile kalırsam tutması için dedi ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan hamilemisiniz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Onu kullandım 2 ay önce şimdi de bunu verdi iğne oldum hem adetin söktürücü olarak hemde hamile kalırsam tutması için dedi ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan hamilemisiniz
Ben doğurdum bitanem bebeğim 6 buçuk aylık. Hiç ümidini kesme moralini yüksek tut sende Rabbim inşallah sanada nasip etsin 🙏🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Polikistik overi nasıl yendiniz
Henüz devam ediyordu polikistik overim. 6 ay denedim çok uğraştık baya stres yaptım tabi 6 ay dile kolay ama benim için çok zor bir süreçti. Sonra doktor kontrolünde tarlusal içtim adet bitiminde folik asit kullandım her gün ultrasonla doktorum yumurta takibi yaptı 8. Gün yumurta tamamen gelişince ilişki olmasını istedi. Doktorum çok emindi ama benim ümidim kalmamıştı 14 gün sonra gebelik testi yap dedi gülerek 😅 bende 15. Gün yaptığımda hamile olduğumu öğrendim 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar