Proluton Depot iğne?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Münevver tarafından oluşturulan Proluton Depot iğne? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,787 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Proluton Depot iğne?
Konbuyu başlatan Münevver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur bayar
M

Münevver

Guest
Evet proluton iğne haftalık oluyor. İlaçları düzenli kullan sürekli yat ve ayakta durma. Zamanla geçer inşallah
Sağol canım 1 tanesini yaptirabildim çok rahatsız etti karnımı doktor cok rahatsız ettiyse yaptırma dedi progestanı günde ikiye çıkardık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun
Teşekkür ederim

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım 1 tanesini yaptirabildim çok rahatsız etti karnımı doktor cok rahatsız ettiyse yaptırma dedi progestanı günde ikiye çıkardık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim
Anladım canım bana da 3 sefer yapıldı proluton . Hastaneye yatarken de progestan iğnesi yaptılar. Evde de progestan hap kullandım. İnşallah bugünler de geçecek

Nur bayar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 16 haftalık hamileyim kahverengi lekelenme den dolayı doktorum haftada bir tane proluton depot iğne ve progestan verdi kullanan varmı
Ikisinide kullandim cnim düşuk tehlikesi icin kullaniliyor korkma.. ben çok kullandim hergun vuruluyordum ineyi kalcalarim ur oldu hep allahtan son ayimdayim biraktik. Progestani da artirdi doktor 200 luk kullaniyorum 22. Haftadan beri aksam fitil sabah agizdan. Ama 22 ye kadar 100 luk kullandim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar