Sorum var Ptt avm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde can kızım tarafından oluşturulan Ptt avm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 351 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ptt avm
Konbuyu başlatan can kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar nasılsınız ptt avm den alışveriş yapan var mı aranızda çamaşır makinesi deterjanı çok uygun fiyata hep karşıma çıkıyor on kilo alo deterjan.169 diyor almalı mıyım güvenilir mı bilemedim

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar nasılsınız ptt avm den alışveriş yapan var mı aranızda çamaşır makinesi deterjanı çok uygun fiyata hep karşıma çıkıyor on kilo alo deterjan.169 diyor almalı mıyım güvenilir mı bilemedim
Sizin postunuzu açıp okunduktan sonra reklam olarak banada karşıma çıktı bende bilemedim bı fikrim yok ama kapıda ödeme seçeneği var denene bilir

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bu tur şeylerden pek alışveriş yapmam şahsen ben ortalık dolandırıcı kaynıyor zaten yeterince

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Biz Tunceli ovacıktayken üs bölgesi olduğu için sadece ptt AVM den alışveriş yapabiliyorduk. PTT nin kendi sitesi alışveriş yapabilirsin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhba canim biz çamaşır makinesinin oradan aldık çok güzel masallah kaç sene oldu oradan oyuncak vs de aldım telefonuma kılıfta aldım kapıda ödeme de var yine de sen bilirsin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.