Sorum var Qizlar bakarmisiniz 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar bakarmisiniz 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 299 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar bakarmisiniz 😟
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle merhaba canlarim size sorum olucak ben artik 3 haftafir ard ardina ihsal oluyorum neden acaba 28 hafta 2 günlük hamileyim doktora randuvuma var ayin 10a neden olur beni bilgilendirirsinizmi🙁😕

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle merhaba canlarim size sorum olucak ben artik 3 haftafir ard ardina ihsal oluyorum neden acaba 28 hafta 2 günlük hamileyim doktora randuvuma var ayin 10a neden olur beni bilgilendirirsinizmi🙁😕
Ayyy deme deme 3 gün önce bende oldum çok kötü hemde kusuyordum gece 4 te ambulans çağırmak zorunda kaldım ilaç gibi bişey yazdı bebekler için onu iç geçmezse hastaneye gidib serum taktırmalısın yoksa vücudunda su azalır dedi çok şükür geçti 3 gün sürdü☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 25 hafta 2 günlük hamileliktenmi yoksa havadan felanmı bilemedim

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy deme deme 3 gün önce bende oldum çok kötü hemde kusuyordum gece 4 te ambulans çağırmak zorunda kaldım ilaç gibi bişey yazdı bebekler için onu iç geçmezse hastaneye gidib serum taktırmalısın yoksa vücudunda su azalır dedi çok şükür geçti 3 gün sürdü☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 25 hafta 2 günlük hamileliktenmi yoksa havadan felanmı bilemedim
Ay bilemiyorum ya canim kusmak isdiyorumda kusamiyorum karnim ama fena 3 hafdadir böyleyim iki gün iyi oluyorum yine ihsal oluyor anlamadimki düzenli besleniyormuda hafdanin ikisinə kaldi gidicem randuvu aldim yine😟

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ay bilemiyorum ya canim kusmak isdiyorumda kusamiyorum karnim ama fena 3 hafdadir böyleyim iki gün iyi oluyorum yine ihsal oluyor anlamadimki düzenli besleniyormuda hafdanin ikisinə kaldi gidicem randuvu aldim yine😟
Çok geçmiş olsun canım ben sadece 3 gün oldum çok kötüydü 3 hafta dayanamazdım yemekten olduğunu sanmıyorum sanırım vürüs gibi bişey burda çok kişi öyle oldu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktorun ne dedi canım bir sorun yoktur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.