Sorum var Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim

• Konbuyu başlatan Sona
  • Toplam 133 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,505 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona
Rabbım bağışlasın güzel kardeşim inan bizim toplum olarak sıkıntımız çok büyük Allah merhamet versin vala kızıma hamile iken eşim kızım olsun die çok dua ederdi Bn kızımı 20 erkeğe deqsmem der durur suanki gebeligimde 22 haftaya kdr öğrenmedim kndi isteğim Bn sormadım hiç çevre kızın var bitane oğlun olur inşallah derdi eşim kızardı bk kızım var bu kızımı dünyaya deqsmem ne bu erkek sevdası die tepki verirdi çevreye hep bnde eşimde sagliklisini hayırlısını istedik hamd olsun gerçekten zihniyet ve kişide bitiyor iş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ole dedin ya yazmayi unuttum inanki kardeşim kızım hastalannca Bn nasil agliyorum biliyor musun canı acıyor die düşünce üzülünce hele bazen oyun oynuyorlar çocuklar ona haksızlık yapınca sinirden ağlıyorum kızım mahsum ona öle yapılmasın die bazen böle biseyleri diretio terbiye için eşim ufaktan kızar hmn banyoya koşar nasıl ağlarım hıçkıra hıçkıra ay Bn dayanamiom ki
Ya öyle yapma. Sonra ayrılamazsın evlendiyinde 😇😅
Hele bi 2ci çocuk olsun her şey nizame gelecek . Bende aynıydım . Şimdi hepsine aynıyım hepsini seviyorum ama kızılması gerekse kızıyoruz. Sen ne zaman 2ciyi yapıyosun hele. 😍
Valla ne bileyim ya böyle şeyler görünce eşime ailesine şükrediyorum benim 3. Kızım olacağımı öğrendiğimizde eşim nasıl mutlu oldu en hayırlısı kız evladı çok şükür dedi ailesi de çok mutlu oldu doğumda odaya girdim sevinçten ağladılar hepsi eşim evin tek oğlu bide ona rağmen erkek diye tutturmadilar hiç ben erkek çocukları gerçekten çok severim ama her şuanda rabbim bana hayırlı ise nasip et yoksa nasip etme diye dua ederdim değilmiş çocuklarım sağlıklı şükürler olsun . Rabbim senin evlatlarına da sağlık versin canım kız çocuğu babaya çok düşkün oluyor hele bı 2 yaşına yaklassin eşin ne kadar şükreder sever 😍
Ya ne kadarda güzel. Kıymetini bilesin. Nadir bulunur öyle aileler. Benimkiler kızın kurban olsun oglanlarına diyolar. Ya sizi de bir kadın dogurdu diyorum kadın kız olmazsa şimdi kimse yaşıyor olmazdı. Erkek de erkek sanki erkekler kendi başlarına soy yapıcaklar. İşte ta dogmamıştan kızları kadınları hor görme başlıyor Allaha havale ediyorum onları. Neyse. Evet babası çok seviyir o da babasını gördüyü an bacaklar havada ellerile alkış yapar ba ba ba ba der 😍🥰🥰 çok sevimli yaaa

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oy
Ya öyle yapma. Sonra ayrılamazsın evlendiyinde 😇😅
Hele bi 2ci çocuk olsun her şey nizame gelecek . Bende aynıydım . Şimdi hepsine aynıyım hepsini seviyorum ama kızılması gerekse kızıyoruz. Sen ne zaman 2ciyi yapıyosun hele. 😍

Ya ne kadarda güzel. Kıymetini bilesin. Nadir bulunur öyle aileler. Benimkiler kızın kurban olsun oglanlarına diyolar. Ya sizi de bir kadın dogurdu diyorum kadın kız olmazsa şimdi kimse yaşıyor olmazdı. Erkek de erkek sanki erkekler kendi başlarına soy yapıcaklar. İşte ta dogmamıştan kızları kadınları hor görme başlıyor Allaha havale ediyorum onları. Neyse. Evet babası çok seviyir o da babasını gördüyü an bacaklar havada ellerile alkış yapar ba ba ba ba der 😍🥰🥰 çok sevimli yaaa
Oy oy maşallah ya 😍 canım peygamberimizin soyuda Hz Fatıma annemiz sürdürdü bunu hiç düşünmüyorlar rabbim sana bol sabır versin kızınızın da iyi güzel günlerini görün inşallah ♥️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canim qaynanam sert biri eşim yok iyi biri birinci qizimda hep erkek diyofu qiz oldu sona ikincine hamile qaldim onada qiz olsa kürtaj diyodu ama ben izin vermedim

Sonra bide hamile qaldim bilmeden ilac kulandim bebk düşdü kürtaj falan oldum sonralardan birdaha da hamile kaldim kayananm qiz olsa kürtaj dedi izin vermem hatda anemle bakiye gitdim qan tesdine oda qiz cikdi ama ben inamadim qaynanam kürtaj olucaqdin deyib kürtaja yapdirdi şimdide bu bebek 😞allahdan başqa heckim yardim edemez canm inşallah erkek olurda kürtaj olmam kendimde erkek bebek istiyorum allahim iki qiz verib olarin bahdi güzel olsunda olar bana yeter canm

Sonra bide hamile qaldim bilmeden ilac kulandim bebk düşdü kürtaj falan oldum sonralardan birdaha da hamile kaldim kayananm qiz olsa kürtaj dedi izin vermem hatda anemle bakiye gitdim qan tesdine oda qiz cikdi ama ben inamadim qaynanam kürtaj olucaqdin deyib kürtaja yapdirdi şimdide bu bebek 😞allahdan başqa heckim yardim edemez canm inşallah erkek olurda kürtaj olmam kendimde erkek bebek istiyorum allahim iki qiz verib olarin bahdi güzel olsunda olar bana yeter canm

Yok canm hickimse haqi yok işcence falan yapsin izin vermem ki
İşkenceye izin vermem diyorsun aöa bebeğini aldırmalarına izin veriyorsun yazık kimmiş o kaynana ozaman birdaha hamile kalma bebeklerini katletme canım kusura bakma yazık yavrulara

Sen nerden biliyorsun benim neler cekdiyimi vala düşünmeden anlamadan yorum yazma bir tesd yapdimda gedib bebeyimi kürtaj edireceyimi o qadar apdal deyilim

Alalhima şükür olsun ki iki qizim var şimdi hamileyim erkek bebek isdiyoruz erkek bebk isdemek sucmu ne qadar neqatif birisin Rabim sana qoşa qoşa qiz versin böyle yorum yazmaya vaktin olmasin inşallah canm
Kız bebek versin nolucakki seninde erkek yapmaya gönlün var olmazsada aldıtmaya demekki hiç hoş değil arkadaş bebeği olsun kız yada erkek farketmez nekadar çok istiyor hala buralarda hamile annelerle bekkiyor senin yaptığın yorum hiç hoş değil

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Herseyin hzyi
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünümher şeyin hayirli
Kız çocuğu berekettir canım Allah nasip etsin sağlık sıhhat versin gerisi önemli değil erkek kız fark etmesin senin için. Ayrıca hayırlı sağlıklı olsun gerisi seni üzmesin canım
Benim de tatlı bir kızım olacak inşallah 💕
Herseyin hayırlısı seni anlMıyo 2 kızdan sonra erkek çoçuk istemek gayet normal. Ama Allah in taktiri yapacak bırsey yok. Allah sağlıklı iyi evlat nasip etsin yeter hayırlısı neyse o olsun

Biliyorum evden hic isdemiyolar qaynanam gürtaj diyor belki ginder yanilma olabilirmi
Allah ıslah etsin işte bu yüzden artık doktorlar cinsiyet soylemıyor bazıları çünkü millet erkek olmayınca aldırıyor. Yazık ya hastalık olsa da kürtaj olunabilir ama sırf erkk için Allah böyle yaparsanız belkide bi daha evlat nasip etmez size

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kizim var erkek olsun bu da diyor erkek de olmayı versin ne guzel saglikli 2 kizi var rabbime sükür etmeleri gerekirke allahim zoruna gidiyor kimbilir nasıl imtihan eder yazik düsüncelere baksana
Öylr canım ama iş kaynanada bitmiyor bence sona hanımda gönüllü erkek olmasına ve olmazsa aldırmaya yazdığı yorumlardan onu anladım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok hayir canim iki qizim var ikidefade kürtaj oldum hep qiz oluyor bu bebeyime cök umutluydum qaynanam isdemiyor 😞
Kürtaj olma sebebi neydi peki yine böyle bir test yapıp kız olma olasılığı var diye mi 🤔 gerçi o olasılık gebe kaldığın an da oluyor ama neyse. Rabbim hidayet versin sağlıklı bir evlat nasip etsin evladın kızı erkeği olmaz kaynanan çok biliyor ise kendi doğursun erkek evladını🤦🏻‍♀️ hala eskide kalmıs erkek sevdası nedir ya Allah'ım onlara akıl fikir ihsan eylesin inşallah 🤲🏻

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Kürtaj olma sebebi neydi peki yine böyle bir test yapıp kız olma olasılığı var diye mi 🤔 gerçi o olasılık gebe kaldığın an da oluyor ama neyse. Rabbim hidayet versin sağlıklı bir evlat nasip etsin evladın kızı erkeği olmaz kaynanan çok biliyor ise kendi doğursun erkek evladını🤦🏻‍♀️ hala eskide kalmıs erkek sevdası nedir ya Allah'ım onlara akıl fikir ihsan eylesin inşallah 🤲🏻
5 tane hamilelik erkek sevdası. 5 hamilelik zor ya Allah bilir ama bu günahlarla erkk evlat zor nasip olur olursada sağlıklı olur insallah

B
Bende diyordum bendemi yalnislik var kadin kendide oglum olsun diyor kizim var oglan olsun diyecegine vallaha innaki cinsiyet gercekten o yuzden söylemiyorlar boyle cani insanlar icin bebegi aldiracklari icin😪
Enim bi arkadaşım 4 kızı oldu her kızında evin baskısı kocasinin baskısı erkek niye değil mi 5cide Allah verdi oda hasta binede bir olan bi hastalik ne kadar yaşayacağı bile belli değil. Kısacası erkek diye diye Allah onlara iflah olsunlar diye verdi bence

Sona

Kayıtlı Üye
rank
5 tane hamilelik erkek sevdası. 5 hamilelik zor ya Allah bilir ama bu günahlarla erkk evlat zor nasip olur olursada sağlıklı olur insallah

B

Enim bi arkadaşım 4 kızı oldu her kızında evin baskısı kocasinin baskısı erkek niye değil mi 5cide Allah verdi oda hasta binede bir olan bi hastalik ne kadar yaşayacağı bile belli değil. Kısacası erkek diye diye Allah onlara iflah olsunlar diye verdi bence
Hayirli evlat versin diyemiyorsuz hasda olmağini nereden biliyorsunuz böyle düşünende beni uzuyorsunuz yorumları okuyubda sterse salmayın beni

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayirli evlat versin diyemiyorsuz hasda olmağini nereden biliyorsunuz böyle düşünende beni uzuyorsunuz yorumları okuyubda sterse salmayın beni
Burda herkes zaten hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun cinsiyeti öenmisz demiş bu lafı bize diyeceğine kaynanana desene hayırlı evlat versin cinsiyet neden önemli diye ....

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar