Sorum var Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim

• Konbuyu başlatan Sona
  • Toplam 133 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,516 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimciniz olsun karsinizdaki insanlara allah akil fikir versin rabbim islah etsin nasil kisler bunlar kimbilir nasil imtihan edecek eslerinizi
Evet.kocam dedi peki doğur bakalım kız olursa ben de çıkar giderim iş adıyla başka ülkeye kiderim.git tabii sonuna kadar yolun var dedim. dediğimden de dönmedim.erkek verirse yanına da derk eklerse rabbim o zaman nolacak?kız versin kaç tane olursa olsun.bi bildiği vardır rabbimin.inanki zaman geliyor kız istemeyen kaynana,koca o kız çocuğuna muhtac kalıyor
Canim düşükleri bilmiyorum
Ane 1998.07.20
Baba.1993.11.14
Büyük qizim 2017.07.01
Cücük qizim .2018.12.12.
Ane qan qurup 2+
Baba qan qurup1+
Hesablarmisin lütfen
En son düşüyünün yılını yaz nu çok önemli

S

Sona

Guest
Evet.kocam dedi peki doğur bakalım kız olursa ben de çıkar giderim iş adıyla başka ülkeye kiderim.git tabii sonuna kadar yolun var dedim. dediğimden de dönmedim.erkek verirse yanına da derk eklerse rabbim o zaman nolacak?kız versin kaç tane olursa olsun.bi bildiği vardır rabbimin.inanki zaman geliyor kız istemeyen kaynana,koca o kız çocuğuna muhtac kalıyor

Canim şimdi hatirladım son düşük 2021 Nisan

S

Sona

Guest

2021 Nisan

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canim şimdi hatirladım son düşük 2021 Nisan
Sen bana özel yazarmısın ben seni bulamıyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
Özel olarak yaz bana

Son düzenleme:
S

Sona

Guest

Özel olarak yaz bana
Canim yeniyimde bulamiyorum özelden nerden yazayim sana anlamadimki 😕

Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
Yeqinki instagramdan almisiz mende görmüşem o testden alib almamaqda qerarsiz qalmişam 🥺

Yeqinki instagramdan almisiz mende görmüşem o testden alib almamaqda qerarsiz qalmişam 🥺
He tik tokdan tapdim ordan almişam bakiden getidirmişem

Özel olarak yaz bana
Canm hesplaya bildinmi

Son düzenleme:

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank

He tik tokdan tapdim ordan almişam bakiden getidirmişem

Canm hesplaya bildinmi
Bəli canım qız düşür.sənə ancaq 2023 yoldaşının ad gününən sora 2024 may ayına qədər oğlan düşür.o vaxta kimi ancaq qız düşür.100 faiz deqiqliyini diye bilmırəm az adamda yanılma olub dəqiq məlumat vermək lazımdı hər şey haqqında.mən özüm de özümküləri hesaplamışam.qohumlarda da kim hamilə olub hesaplamışam yanılma olmuyub.

S

Sona

Guest
Bəli canım qız düşür.sənə ancaq 2023 yoldaşının ad gününən sora 2024 may ayına qədər oğlan düşür.o vaxta kimi ancaq qız düşür.100 faiz deqiqliyini diye bilmırəm az adamda yanılma olub dəqiq məlumat vermək lazımdı hər şey haqqında.mən özüm de özümküləri hesaplamışam.qohumlarda da kim hamilə olub hesaplamışam yanılma olmuyub.
He sağolun tesekur edirem canm

Tüm sayfalar yüklendi.