Sorum var Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim

• Konbuyu başlatan Sona
  • Toplam 133 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,531 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona
A

Adsız anne adayı

Guest
Bir kere cinsiyeti erkek belirliyo tabi önce Allah da bilimsel olarak erkekten geliyor çok biliyorlarsa eşine laf söz etsinler o zaman nasıl olurda Allah'ın verdiği hediyeyi aldırmaya kalkarsiniz bir evlat için evini barkini satanlar var varını yoğunu ortaya koyanlar var valla kusura bakmayın çok cahilce bir kafa Allah yar ve yardımcın olsun üzüldüm inanki

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Bir kere cinsiyeti erkek belirliyo tabi önce Allah da bilimsel olarak erkekten geliyor çok biliyorlarsa eşine laf söz etsinler o zaman nasıl olurda Allah'ın verdiği hediyeyi aldırmaya kalkarsiniz bir evlat için evini barkini satanlar var varını yoğunu ortaya koyanlar var valla kusura bakmayın çok cahilce bir kafa Allah yar ve yardımcın olsun üzüldüm inanki
Canim esim bisey dimiyo qaynanm isdemiyor qiz olsa götüdürücem diyor ama ben qizlarimda yasdimi bu bebekde yasamiyirum umarim Allah erkek bebek verirde bebeyimi aldirmam hep dua ediyorum Allah yardimcim olsun 😭

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canim kusrura bakmsan birdey soracam sana iskence eziyet tarzi zor kosuyorlar belli sen caresizsin cok aklimdasin elimden birsey gelse senin vallaha yapmak isterim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak ćok zorluyorsa yardim al sikayet et o pis esini seytan kaynani boyle kotu konusan birisi degilim ama soklardayim ben kriz gecirem uzutuden aklim almiyor boyle birseyi cekmek zorunda degilsin onlari
Canim qaynanam sert biri eşim yok iyi biri birinci qizimda hep erkek diyofu qiz oldu sona ikincine hamile qaldim onada qiz olsa kürtaj diyodu ama ben izin vermedim

Canim kusrura bakmsan birdey soracam sana iskence eziyet tarzi zor kosuyorlar belli sen caresizsin cok aklimdasin elimden birsey gelse senin vallaha yapmak isterim

Bak ćok zorluyorsa yardim al sikayet et o pis esini seytan kaynani boyle kotu konusan birisi degilim ama soklardayim ben kriz gecirem uzutuden aklim almiyor boyle birseyi cekmek zorunda degilsin onlari
Sonra bide hamile qaldim bilmeden ilac kulandim bebk düşdü kürtaj falan oldum sonralardan birdaha da hamile kaldim kayananm qiz olsa kürtaj dedi izin vermem hatda anemle bakiye gitdim qan tesdine oda qiz cikdi ama ben inamadim qaynanam kürtaj olucaqdin deyib kürtaja yapdirdi şimdide bu bebek 😞allahdan başqa heckim yardim edemez canm inşallah erkek olurda kürtaj olmam kendimde erkek bebek istiyorum allahim iki qiz verib olarin bahdi güzel olsunda olar bana yeter canm

Sonra bide hamile qaldim bilmeden ilac kulandim bebk düşdü kürtaj falan oldum sonralardan birdaha da hamile kaldim kayananm qiz olsa kürtaj dedi izin vermem hatda anemle bakiye gitdim qan tesdine oda qiz cikdi ama ben inamadim qaynanam kürtaj olucaqdin deyib kürtaja yapdirdi şimdide bu bebek 😞allahdan başqa heckim yardim edemez canm inşallah erkek olurda kürtaj olmam kendimde erkek bebek istiyorum allahim iki qiz verib olarin bahdi güzel olsunda olar bana yeter canm

Yok canm hickimse haqi yok işcence falan yapsin izin vermem ki

Son düzenleme:

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Canim qaynanam sert biri eşim yok iyi biri birinci qizimda hep erkek diyofu qiz oldu sona ikincine hamile qaldim onada qiz olsa kürtaj diyodu ama ben izin vermedim

Yok canm hickimse haqi yok işcence falan yapsin izin vermem ki
Nasıl bir cahillik hayretle okuyorum. Bu kadar olmaz . Erkek çocuk olunca ne oluyor? Hayırlı evlat isteyin. Zaten bir kürtaj cinsiyet begenmediginiz için olmuşsun. Rabbim seni erkek evlat ile doğsa da dogmasa da sınar. Çok acı ama bu zihniyetle olanların dünyaya kız ya da erkek hiç çocuk yapmamasi lazım. Sende ileride kayınvaliden gibi olacaksın gibi. Aynı gorustesin maalesef. Yeni nesil olarak sen kendini gelistir. Günahının bedeli kayınvaliden gibi yazmışsın ama istemesen o bebeği kaybetmemek için elinden geleni yapardin. Hayretler için okudum

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kendimde erkek istiyorum demis allahin zoruna gidiy

or erkek olsada kimbilir nasil bir imtihan verecek

Kendimde erkek istiyorum demis allahin zoruna gidiyor erkek olsada kimbilir nasil bir imtihan verecek
Neden yalnış anliyosunuzki he bir anegibi qiz evltim var erkek bebek isteye bilirim yalnış bişiymi yapiyoyum gibi konuşmayin lütfen

Nasıl bir cahillik hayretle okuyorum. Bu kadar olmaz . Erkek çocuk olunca ne oluyor? Hayırlı evlat isteyin. Zaten bir kürtaj cinsiyet begenmediginiz için olmuşsun. Rabbim seni erkek evlat ile doğsa da dogmasa da sınar. Çok acı ama bu zihniyetle olanların dünyaya kız ya da erkek hiç çocuk yapmamasi lazım. Sende ileride kayınvaliden gibi olacaksın gibi. Aynı gorustesin maalesef. Yeni nesil olarak sen kendini gelistir. Günahının bedeli kayınvaliden gibi yazmışsın ama istemesen o bebeği kaybetmemek için elinden geleni yapardin. Hayretler için okudum
Canm beni yanlış anlamayın şükür alalhima qizlarim var erkek bebkde isteye bilirim bu bebeyim cinsiyet planlama ile oldu Allahim izliyle erkek bebyimde olur

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Allah bilir Kız Mı Erkek Vereceğine Siz Ailecek Erkek Diye Gidiyorsunuz Şükredin Biraz Olmayan İnsanlar Var Tedavi Gören Tedaviye Yanıt Vermeyen Senelerce Çoçugum Olsun Diye Hastane Hastane Geziyorlar Evlatlık Edinen Var Kız Erkek Demiyorlar Siz Varken Erkek Olmadı Havasında Gidiyorsunuz Rabbim Sağlıklı Hayırlı Evlat Versin Diyeceginize Buda Erkek Olsun Çok Yazık İnanki Diyecek Kelime Yok.....
Sana ordan bakinca öyle gele bilir bende hasdane hasdane gezdim bende Allah şükür eden biriyim ama yalnış anlamyin beni bende hep oluyor bebek hepside qiz bu bebek planlama ile oldu erkek diye Allah herkese bir nasib yazar kimine verir isdesiyini kimine verir isdesiyini şükür iki qizim var Allah vermese de olur olar bana yeter

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar