Sorum var Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim

• Konbuyu başlatan Sona
  • Toplam 133 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,173 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
Üç kızı olupta iyi yetiştiren anne cennetliktir diyorlar hem ne bu erkek sevdası bu toplumda ben anlamadım eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun diyeceginize erkekte erkek saçmalığa bak

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
O testi ilk defa duydum yalan yanlış birşeydir herhalde zamanı gelince ulturasonda görünür hem 3 kız evladı büyütüp evlendiren cennetliktir derler ne mutlu buna üzülmemelisin illa insnaın gönlünden geçer ama dışa vurman hoş değil benim ilk bebeğim erkek olacak ikincisidr kız olsa diyemiyorum çünkü erkek olursa kendimi suçlu hissederim olmayan 2. Oğlumu istememişim gibi olur

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Üç kızı olupta iyi yetiştiren anne cennetliktir diyorlar hem ne bu erkek sevdası bu toplumda ben anlamadım eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun diyeceginize erkekte erkek saçmalığa bak
Erkek sevdası diye bir şey yok ki, tam tersi herkes kız istiyor artık. Erkek çocuk istenmiyor maalesef. Konu sahibinen iki kızı var diye üçüncüyü erkek istemiş.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ben bu testi ilk defa duyuyorum doğruluk payı ne kadar bilmiyorum ama inanma bence

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum evden hic isdemiyolar qaynanam gürtaj diyor belki ginder yanilma olabilirmi
Kaynanan mı bakıp büyütecek, çocuğu o mu doğuracak, analık edecek? Kürtajı düşünmek onun ne haddine! Evlat senin evladın, Rabbine hesabını da şükrünüde sen vericeksin. Kimseyi konuşturma. Rabbine şükret kardeşim aratmamış nasib ediyo. Erkek olsa hayırlı olacağının garantisi var mı? Allah hakkında hayırlısı ne ise onu nasib etsin..

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benimilk gebeliğim eşimde erkek erkek deyip duruyordu ayrintili ultrasona kadar kendini göstermedi doktor kız dedi eşim bişey diyemedi hem bu senin elinde olan bişey degilki cinsiyeti baba belirliyor tıbbi olarak kanıtlanmış bişey bu kaynananın eşinin dediği umrunda olmasin rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hem kız evlat aileye daha düşkün oluyor boşver kafana takma kürtaj falan yapiym deme Rabbimin verdiği canı birtek o alır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar