Sorum var Rahim içinde et parçası

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Rahim içinde et parçası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim içinde et parçası
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minedmn
F

Fatmanuraysima

Guest
Kızlar 3 ay önce doğum yaptım rahmimin içinde et parçası vardı az arka kısımda elime geliyodu nohut kadar küçük şimdi tam rahmimin en ön kısmında tam ucunda duruyor elimi dokundurunca yukarı aşağı hareket ediyo bana zararı yok ama korkuyorum ne olabilir sizce başına böyle bişey gelen varmı aldırsak acır mı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 3 ay önce doğum yaptım rahmimin içinde et parçası vardı az arka kısımda elime geliyodu nohut kadar küçük şimdi tam rahmimin en ön kısmında tam ucunda duruyor elimi dokundurunca yukarı aşağı hareket ediyo bana zararı yok ama korkuyorum ne olabilir sizce başına böyle bişey gelen varmı aldırsak acır mı
Kuzum bende doğum.yapali 12 ay oldu benimde aynı senin dediğin gibi ama bana bir zararı olmadığı olmadığı için hiç araştırmadım

M

Minedmn

Guest
Annemin başına gelmişti kadın doğuma gidip ameliyatla aldirman gerek yoksa daha da büyüyecektir ve dışarıdan mikrop kalabilir. Ama iki saatlik sorunsuz bi küçük bi ameliyat korkmana gerek yok.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar