Rahim sarkması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Rahim sarkması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,829 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim sarkması
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya demediler ise sorun yok kuzum❤️
Ben ilişkiye girdiğimde canım acaba ondan mı yanıyor diye endişe ettim benim 2 Normal doğum yapmama rağmen çok dar orası buna hamile kaldığımda alttan bakan doktor da ilk gebelik zordur falan diye bisiler dsdi bende 3 bu diyince nasıl olur hiç doğum yapmamış gibisin dedi. Bende dedim acaba bende de öyle bişi var da ondan mı acıyordu. Korkmadım desem yalan olur 😃

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben ilişkiye girdiğimde canım acaba ondan mı yanıyor diye endişe ettim benim 2 Normal doğum yapmama rağmen çok dar orası buna hamile kaldığımda alttan bakan doktor da ilk gebelik zordur falan diye bisiler dsdi bende 3 bu diyince nasıl olur hiç doğum yapmamış gibisin dedi. Bende dedim acaba bende de öyle bişi var da ondan mı acıyordu. Korkmadım desem yalan olur 😃
Demekki açılma çoklu doğuma bakmıyormus kuzum senin 3. Doğumun ama ilk gibi demiş doktor bakalım benimde ikinci nasıl geçicek merak ediyorum rabbim yardımcımiz olsun inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.