Rahim sarkması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Rahim sarkması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,826 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim sarkması
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilişkiye girdiğimde canım acaba ondan mı yanıyor diye endişe ettim benim 2 Normal doğum yapmama rağmen çok dar orası buna hamile kaldığımda alttan bakan doktor da ilk gebelik zordur falan diye bisiler dsdi bende 3 bu diyince nasıl olur hiç doğum yapmamış gibisin dedi. Bende dedim acaba bende de öyle bişi var da ondan mı acıyordu. Korkmadım desem yalan olur 😃
Bende öyleyim cnm ilişkide sanki zor girip çikiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum korkacak birşey yokki ben hiç doğum yapmadım ama evlendikten sonra defalarca alttan muayene oldum. Emin ol ilişkiye girince ondan daha çok acı hissediyorsun. Zaten doktorlar gerekli özeni gösteriyor
Siprail taan kişi siprail takerken bilmezmi acaba

Son düzenleme:

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim cnm ilişkide sanki zor girip çikiyo

İşte değişikler sprilel vardı birde ama bu başka doktordu hepsi aynı şeyi dedi korunma maksatin ne vs. Evet ya zor oluyor

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum korkacak birşey yokki ben hiç doğum yapmadım ama evlendikten sonra defalarca alttan muayene oldum. Emin ol ilişkiye girince ondan daha çok acı hissediyorsun. Zaten doktorlar gerekli özeni gösteriyor
Ben ilişkiye girdiğimde canım acaba ondan mı yanıyor diye endişe ettim benim 2 Normal doğum yapmama rağmen çok dar orası buna hamile kaldığımda alttan bakan doktor da ilk gebelik zordur falan diye bisiler dsdi bende 3 bu diyince nasıl olur hiç doğum yapmamış gibisin dedi. Bende dedim acaba bende de öyle bişi var da ondan mı acıyordu. Korkmadım desem yalan olur 😃
Sen bosey filanmı yaptin öyle dar korse filanmi yani

İşte değişikler sprilel vardı birde ama bu başka doktordu hepsi aynı şeyi dedi korunma maksatin ne vs. Evet ya zor oluyor
Siprail takan bilirmi acaba sarkma varmi yokmu olsa bile kendini toplamiştir bence iki sene bitti normal dogum yapali

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Spiral konusunu hiç bilmiyorum kuzum hormonal sebeplerden dolayı ben kadın korunma yöntemlerini tercih etmiyorum. 2 sene eşim korundu 3. Sene çocuk yapmaya karar verdik 6 ay içerisinde oldu

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Siprail takan bilirmi acaba sarkma varmi yokmu olsa bile kendini toplamiştir bence iki sene bitti normal dogum yapali
Yok kuzum vallah bişi kullanmadım ben

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar