Rahmimde darlık ve yamukluk var normal dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HirAylin tarafından oluşturulan Rahmimde darlık ve yamukluk var normal dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 768 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahmimde darlık ve yamukluk var normal dogum
Konbuyu başlatan HirAylin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

HirAylin

Kayıtlı Üye
rank
Rahmimde darlık ve yamukluk var 31 haftalık hamileyim normal doğum yapabilirmiyim kızlar birde seyimde yatarken aşırı ağrı oluyo sağa sola dönerken hamilelegimden

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Rahmimde darlık ve yamukluk var 31 haftalık hamileyim normal doğum yapabilirmiyim kızlar birde seyimde yatarken aşırı ağrı oluyo sağa sola dönerken hamilelegimden
Normal doğum engel olacağını sanmıyorum, sonuçta önemli ölen bebeğin çıktığı yer. Vajinandaki ağrı ilişki sonrası mi yoksa yattıktan sonra mi anlayamadım. Yoksa sürekli bir ağrı mi? 30 haftayı geçmişsin artık kasilmalar, keskin sancılar, vajinanda sancı felan normal rahim kendini doğuma hazırlıyor aynı şekilde de bebek aşağı doğru baski yapıyor.

HirAylin

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum engel olacağını sanmıyorum, sonuçta önemli ölen bebeğin çıktığı yer. Vajinandaki ağrı ilişki sonrası mi yoksa yattıktan sonra mi anlayamadım. Yoksa sürekli bir ağrı mi? 30 haftayı geçmişsin artık kasilmalar, keskin sancılar, vajinanda sancı felan normal rahim kendini doğuma hazırlıyor aynı şekilde de bebek aşağı doğru baski yapıyor.
Ben hamile kaldım 5hafta sonra hiç ilişkiye girmedim ama yattıgımda sağa sola döndügümde sürekli vajinamda agrı oluyo zorlanıyorum dönerken sağa sola doktora gidemedim cunku rand
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora neden gitmedin
8inde gidicem

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çatın dar değilse normal doğum yaparsın canım magnezyum kullanmıyor musun bende dediğin gibiydim yatarken dönerken az bi yürüyünce hapşırıp öksürürken bile acayip bi kasılma batma oluyordu rahmim yerinden çıkacak sanıyordum daha 18. Haftada falandım hem bana magnezyum yazdı Dr iyi geldi hala kullanıyorum ara verdim mi bikaç gün yine başlıyor

HirAylin

Kayıtlı Üye
rank
Çatın dar değilse normal doğum yaparsın canım magnezyum kullanmıyor musun bende dediğin gibiydim yatarken dönerken az bi yürüyünce hapşırıp öksürürken bile acayip bi kasılma batma oluyordu rahmim yerinden çıkacak sanıyordum daha 18. Haftada falandım hem bana magnezyum yazdı Dr iyi geldi hala kullanıyorum ara verdim mi bikaç gün yine başlıyor
8inde randevum var doktoruma söylücem ilk hamileligim bazen doktora bişey söylerken bile utanıyorum 😃 çatım dar ve rahmimde dar rahmimde yamuklukta var dr bile nasıl hamile kaldın demişti 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
8inde randevum var doktoruma söylücem ilk hamileligim bazen doktora bişey söylerken bile utanıyorum 😃 çatım dar ve rahmimde dar rahmimde yamuklukta var dr bile nasıl hamile kaldın demişti 😂
Anladım canım utanma aklında kalan kafana takılan herşeyi sor ki sonra için içini yemesin ☺️ Çatın dar dediyse normal doğum yapamazsın yapmamalısın da zaten öyle bi durumda çok tehlikeli olabiliyor anne içinde bebek içinde illa normal isteme önce hem bebeğinin hem senin sağlığın önemli sağlıkla al kucağına inşallah 🙏 ağların içinde anlat gittiğinde dra o gerekli ilacı verir zaten rahatlatır seni baya kullandığında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar