Rahmin altında batma hissi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Rahmin altında batma hissi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,506 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Rahmin altında batma hissi 🤔
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kaburgama genelde bebeğim batıyo ayakları yukarıda ya 🤭 işte aniden altta batma hissi oluyorda bazen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım inşallah her biri ayrı heyecan olur minnacık bişey gelecek evimize 😍
Rica ederim kuzum 🥰

Kaburgama genelde bebeğim batıyo ayakları yukarıda ya 🤭 işte aniden altta batma hissi oluyorda bazen

Sağol canım inşallah her biri ayrı heyecan olur minnacık bişey gelecek evimize 😍
Aynen hepsi ayrı bir heyecan oluyor gerçekten

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Yok o ayrı zaten oluyor sağ kaburgam sürekli ağrıyor ayrıyetten dün durduk yere bi anda bıçak saplanır gibi oldu

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yok o ayrı zaten oluyor sağ kaburgam sürekli ağrıyor ayrıyetten dün durduk yere bi anda bıçak saplanır gibi oldu
Onu bilemiyorum canım ya ben zaten şu güne kadar değişik bir şey yaşamadım bu yazdığım hariç o yüzden dalgalar nasıl gelir ne olur doğacağı zaman merak ediyorum gerçekten

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilemiyorum canım ya ben zaten şu güne kadar değişik bir şey yaşamadım bu yazdığım hariç o yüzden dalgalar nasıl gelir ne olur doğacağı zaman merak ediyorum gerçekten
İlk hamileliğimde bende öyleydim gayet rahat geçmişti ama ben ağrıyla sancıyla gitmemiştim onu bende merak ediyorum nasıl olcak diye

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah cümlemizin🥰

Senin baya gelmek istiyormuş bebiş bakalım bizim nezaman gelecek 😇

Anladım canım çok sık olmuyor ya illa gelecek birde gece geliyorlarmış uykusuz kalmayız umarım 🤭

Anladım canım çok sık olmuyor ya illa gelecek birde gece geliyorlarmış uykusuz kalmayız umarım 🤭

38+5canım aynen en fazla okadar aylardır bu gümleri bekliyoruz ilk doğum birde nezaman nasıl gelecek diye meraktayım 🤭
Oğlumun gece 3 te sancilari başlamıştı ama rahat olmuştu yollar bomboştu . Hastane sakindi. Çok rahatti

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğimde bende öyleydim gayet rahat geçmişti ama ben ağrıyla sancıyla gitmemiştim onu bende merak ediyorum nasıl olcak diye
Hadi ya suni sanvı falnlamı başlattılar ağrın sanvın yoksa neden doğuma aldılar

Oğlumun gece 3 te sancilari başlamıştı ama rahat olmuştu yollar bomboştu . Hastane sakindi. Çok rahatti
Ya öylr ama uykusuz kalır insan yine gece ama bakalım inşallah zor olmaz

Öyle gibi inşaallah sağlıkla alırsın kucağına canım suyunun gelmesini bekleme sancı aralığın sıklaşınca 🥰💞
Sağol canım evet zaten herkezda su gelmiyormuş ama bunlar sanvımı bilmiyorum adet olacakmışım gibi rahatsız hissettim şimdi namazda uzandım dinleniyorum bacaklarım ağrıyor sanki

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi ya suni sanvı falnlamı başlattılar ağrın sanvın yoksa neden doğuma aldılar

Sağol canım evet zaten herkezda su gelmiyormuş ama bunlar sanvımı bilmiyorum adet olacakmışım gibi rahatsız hissettim şimdi namazda uzandım dinleniyorum bacaklarım ağrıyor sanki
Benim kanamam oldu canım gusul almam gerekiyordu banyoya girdim yatak yorgan battı banyodan çıkamadım her taraf kan durmuyor en sonunda çamaşırıma çocuğun bezlerinden istedim iki üç tane onları koydum hemen hastaneye gittim canım ama böyle bildiğin çeşmeden akar gibi leke değil yani sonrada suni sancı verdiler hastanede yattığım yerde suyum felan gelmiş haberim olmadı cumartesi gece 12 gibi gittim ertesi gün akşam çocuk oldu ama doğum kolay oldu çok şükür bunda da aynı şeyler olur diye korkuyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim kanamam oldu canım gusul almam gerekiyordu banyoya girdim yatak yorgan battı banyodan çıkamadım her taraf kan durmuyor en sonunda çamaşırıma çocuğun bezlerinden istedim iki üç tane onları koydum hemen hastaneye gittim canım ama böyle bildiğin çeşmeden akar gibi leke değil yani sonrada suni sancı verdiler hastanede yattığım yerde suyum felan gelmiş haberim olmadı cumartesi gece 12 gibi gittim ertesi gün akşam çocuk oldu ama doğum kolay oldu çok şükür bunda da aynı şeyler olur diye korkuyorum
Kanama sebebi neymiş acaba durup duruken ya çok geçmiş olsun sağ salim doğurmuşaun birde normal doğurtmuşlar maşallah yine aynısı olmaz herhalde

Tüm sayfalar yüklendi.