rahmin olduğu bölgede ağrı sol sırtta belde ağrı neden olabilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice _07 tarafından oluşturulan rahmin olduğu bölgede ağrı sol sırtta belde ağrı neden olabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,013 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı rahmin olduğu bölgede ağrı sol sırtta belde ağrı neden olabilir
Konbuyu başlatan Hatice _07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice _07

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar benim önceki rgli günüm 27 Aralık 2020deydi ve 27 sinde adet günüm Du ama hasta olmadım onun yerine iki üç gün kahverengi lekem geldi ve kesildi günüm bitti bu ikinci ayım ve bundada adetim hiç gelmedi lekeme tarzında da gelmedi arkadaşlar hiç gelmedi şuanda 4 gun gecikti bugunde sol bel kısmım ve rahmimin bulundu ğu bölge ağrıyor sizce hamilemiyim ve neden arımakta bir fikirde bulunurmusunz acil

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar benim önceki rgli günüm 27 Aralık 2020deydi ve 27 sinde adet günüm Du ama hasta olmadım onun yerine iki üç gün kahverengi lekem geldi ve kesildi günüm bitti bu ikinci ayım ve bundada adetim hiç gelmedi lekeme tarzında da gelmedi arkadaşlar hiç gelmedi şuanda 4 gun gecikti bugunde sol bel kısmım ve rahmimin bulundu ğu bölge ağrıyor sizce hamilemiyim ve neden arımakta bir fikirde bulunurmusunz acil
Adetinizden gectiyse hamile olabilirsiniz test yapın

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olabilirsin canım test yap bence benimde ilk hamilelik belirtim rahmin olduğu yerde agriydi teste bile çıkmamıştı hatta 1 hafta o agriyi cektim sonra cikti testte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar