Randevumu iptal etmişler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Randevumu iptal etmişler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,408 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Randevumu iptal etmişler
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben 39+4 haftalığım salı günü randevum vardır pazartesi arayıp iptal ettiler doğuma 3 gün kaldı ne doktor bulabiliyorum ne randevu evde kendi kendimi yiyorum bebeğim nasıl suyu ne durumda açılmam varmı hiç bişey bilmiyorum çıldırıcam canım Allah yardımcın olsun
Panik olmayın zamanınız gelmiş direk doğuma gidersiniz herhalde acilden alırlar riskli bir durum yoksa iyidir bebek sık sık ve uzun süreler nst ye girmek faydalı değilmiş ulturasondada görülüyor nede olsa Hakan Conker söylüyor

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Evetya merak ediyoruz bebek nasıl suyu ne durumda randevu bende bulamıyodum bügün kontrolüm var 38 haftaym sukur alabıldım sonunda
Şükür sen bulmuşsun ben hala bekliyorum doğumuma gelince gidicem bu gidişle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düzenli gittiğin doktorun kaşeli kağıt verse onunla gidersin doktorlarda bı alem git 3hafta sonra gel diyor gelse randevu yok randevusuz da bakmiyorsun sonra hasta yakınları şiddet uyguluyor kimse yanlış anlamasın şiddet i onaylamiyorum ama şimdi sen o kadar haklısın ki bebeğin durumu nasıl senin durumun nasıl ben çam sakura Başakşehir şehir hastanesi gittim perinatoloji bölümü bekliyorum hamile bı kadın geldi doğuma gelmiş belli puset valiz bebek bezi falan almış yanına doktor nerede dedi sancım var doktor yok katları geziyor siz acile gidin diyor görevli ya kadın zaten elinde o kadar eşya o kadar yük var nasıl gitsin acile acilde çok uzakta hastaneyi bilenler bilir karma karışık bı hastane içinde restoran lar market çiçekçiler AVM gibi mağazalar Gratis bile var kizlar demek istediğim bizim sağlık hizmetleri boş
Dua ediyorum sürekli işte sağ salim kucağıma alayım gerisi sorun değil diye

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
15 gün önce perinatoloji ye randevu almıştım onuda 15 gün boyunca anca alabilmiştim zar zor aldım 15 gündür bekliyordum daha 1hafta vardı 25 inde gidicektim şimdi iptal etmişler. Tlfnuma msj gelmiş doktorun zorunlu proğram değişikliğinden dolayı iptal etmişler. Gelde delirme varya sinir olmamak elde değil 1 aydır uğraşıyordum şu randevu için. Hem bu bölüme hem kadın doğuma aynı gün randevu almıştım önce burya sonra kendi doktoruma gidicektim bu iptal olduğuna göre artık sadece kendi doktoruna gldcem onada durumu izah edicem gerek yoksa Bi tehlike yada şüphe falan yok sq gitmicem şu bölüme çok zahmetli ya yeter sinir oldum kızımda hamileyken yapmamıştım zaten hiç test yada başka bişey yapmamıştım bunda niye istiyo anlamıyorum yani herhangi Bi sorun falan d yok çok şükür bişey demedi yani. Siz ne diyorsunuz yapmamamda sakınca varmı yani zaten doktora sorcam dq sizde fikrinizi söyleyin
Ben Azerbaycanda yaşıyorum burda öyle diyil Randevu almadanda gidiliyor.ne zaman gitsen doktorr bakıyorr...hiç öyle sorunumuz yok bizim...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar