Sorum var Ravza isminin yanına yakışacak isim nur hüma haricinde😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Ravza isminin yanına yakışacak isim nur hüma haricinde😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,178 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ravza isminin yanına yakışacak isim nur hüma haricinde😍
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🤩🤩 Doğum yaptığım gün doktor odaya geldi adını kim koydu dedi babası dedim doktor eşime dönüp o senin hakkın deil dedi annesinin hakkı sen mi 10ay onu karninda taşıdın o kadar eziyeti sen mi vektin dedi 🤣🤣valla lafı soktu çok mutlu oldum 🤭🤭
Doktor gibi doktor valla helal olsun eşin ne dedi peki 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle birşey olsa Zeynep te parçalar valla şimdiden bebeklerini elime aldığımda alıp yere çarpıyor 😂😂
Ahahhaha henüz kayra vurmayı bilmiyor şahsen öğrenmesşnş istemiyorum ama büyükbabası çocuk yere düşünce bile döverim yeri deyşp vuruyor 🤦🏻‍♀️2 gündür evde kriz geçiyorum 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ahahhaha henüz kayra vurmayı bilmiyor şahsen öğrenmesşnş istemiyorum ama büyükbabası çocuk yere düşünce bile döverim yeri deyşp vuruyor 🤦🏻‍♀️2 gündür evde kriz geçiyorum 😂😂
Kayra nın şiddet eğilimi olursa sebebi belli o zaman. Uzaklaştır desem olmaz eşin konuşsun yapmasın. Kayra şimdi herşeyi hafızaya alıyor zamanı gelince herşeyi uygulayacak

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
[QUOo TE="Alyaa, post: 393115, member: 6321"]
🤩🤩 Doğum yaptığım gün doktor odaya geldi adını kim koydu dedi babası dedim doktor eşime dönüp o senin hakkın deil dedi annesinin hakkı sen mi 10ay onu karninda taşıdın o kadar eziyeti sen mi cektin dedi 🤣🤣valla lafı soktu çok mutlu oldum 🤭🤭
[/QUOTE]
O lafı bende sikuyom ne fayda anası gibi benim koca

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.