Refakatçi alınıyor mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylüluz tarafından oluşturulan Refakatçi alınıyor mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,495 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Refakatçi alınıyor mu?
Konbuyu başlatan Eylüluz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylüluz

Eylüluz

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben yakında sezeryanla doğum yapacagim yanımda refakatçi olabilecek mi şehir Hastanesi'nde olacak doğum tek başıma becerebilir miyim bilmiyorum..

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryen olacaksanız yanınızda muhakkak biri olmalı, sezaryende spinal anestezi aldığını düşünürsek ameliyat sonrası bir süre bacaklarını hissetmiyorsun zaten uyuşuk oluyor. Zateb karnında dikişlerin olacak felan sıkıntılı bir durum yani refakatçi olmadan bebeğinle ilgilenemezsin.

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Dur dur boştan yere sancı çekip durma 😂😂 sayılı gün çabuk bitermiş biz nasıl sabredeceksek hiç geçmiyor zaman vallahi. Gerçi bi bakmışız kucağımızda inşallah ama geçsin hemececik istiyorum 😂😂
Ben tadini çıkarmaya calisiyom kizim izin verirse tabi bol bol uyumaya calisiyorum uykusuz kalacağım günler aklima geliyor bi 5 ay daha karnimda kalsin istiyorum😂ama karnimdaykende cok rahatsiz ediyor eh bilmiyorum cok acayip bi durumdayim😃😃😃😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar