Reflü yatağı mi yoksa beybi nest mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Reflü yatağı mi yoksa beybi nest mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 551 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Reflü yatağı mi yoksa beybi nest mi
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ay cnm bilemedimki ben beyb nesti set alacam ama reflu yatagida alacam cunku cocugu cok rahatliyor cunku mide asitlerinin kacisini sagliyor beybi nestte bebek arabasinda yada misafirl8kte falan kolaylik olur ikisinden biri diyorsan reflu yatagi alman ilk tavsiyem

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Ay cnm bilemedimki ben beyb nesti set alacam ama reflu yatagida alacam cunku cocugu cok rahatliyor cunku mide asitlerinin kacisini sagliyor beybi nestte bebek arabasinda yada misafirl8kte falan kolaylik olur ikisinden biri diyorsan reflu yatagi alman ilk tavsiyem
Bende öyle ilk beybinest deniyim inşallah reflusu olmaz da gerek kalmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bime geliyormuş da ordan almak istiyorum 30 temmuz da

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bime geliyormuş da ordan almak istiyorum 30 temmuz da
Oraya tekli geliyor galiba bilmiyorum ama instada falan set var puset perdesi oyun havuzu yatagi yastiklari vb takim halinde reflu yatagi reflusu olan icin degil sadece gece bianda yuz ustu dusse bile aralarinda bulunan delikli hava parcalariyla nefes alabiliyor gaz azaltiyor karin sancilarinada cok etkisi oluyor yinede siz bilirsiniz😇

Tüm sayfalar yüklendi.