Regaip kandiliniz mübarek olsun canlar 🥰❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Regaip kandiliniz mübarek olsun canlar 🥰❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regaip kandiliniz mübarek olsun canlar 🥰❤️
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba güzel anneler iyiki bu programı indirdim iyiki sizleri uzaktan da olsa tanıdım aileme yakınlarına anlatamadigim konuşamadıklarımı sizlere anlatıyorum çok teşekkür ederim hepinize iyiki varsınız hepinizin kandilini kutluyorum sizleri çok seviyorum 😘🥰😘🥰😘🥰♥️
20220203_140915.jpg

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba güzel anneler iyiki bu programı indirdim iyiki sizleri uzaktan da olsa tanıdım aileme yakınlarına anlatamadigim konuşamadıklarımı sizlere anlatıyorum çok teşekkür ederim hepinize iyiki varsınız hepinizin kandilini kutluyorum sizleri çok seviyorum 😘🥰😘🥰😘🥰♥️
Aynn kuzum bizde o memnuniyeti duyuyoruz. Sende iyiki varsın hayırlı kandiller bizde seni seviyoruz 🤭🤗

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kandilin mübarek olsun canım, sende iyi ki varsın 🥰💕

Tüm sayfalar yüklendi.