Regaip kandiliniz mübarek olsun canlar 🥰❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Regaip kandiliniz mübarek olsun canlar 🥰❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,066 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regaip kandiliniz mübarek olsun canlar 🥰❤️
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canimsin sende iyiki varsın seninde kandilin mübarek olsun canım 🙏💕😘💐
Teşekkür ederim canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A
Kuran okudum.tüm hamilelere kolay doğum yapmalarını ilettim.hayirlisiyla bebeklrimiz kucağımıza alırız inşallah.kolay doğumlar.hayirli kandiller.......
Allah razı olsun canım iyiki varsın Allah kabul etsin duanı 🙏

A
Kuran okudum.tüm hamilelere kolay doğum yapmalarını ilettim.hayirlisiyla bebeklrimiz kucağımıza alırız inşallah.kolay doğumlar.hayirli kandiller.......
Allah razı olsun canım iyiki varsın Allah kabul etsin duanı 🙏

Sızde ıyıkı varsınız kandilimiz mubarek olsun
Teşekkür ederim canım 🥰

Sızde ıyıkı varsınız kandilimiz mubarek olsun
Teşekkür ederim canım 🥰

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler iyiki bu programı indirdim iyiki sizleri uzaktan da olsa tanıdım aileme yakınlarına anlatamadigim konuşamadıklarımı sizlere anlatıyorum çok teşekkür ederim hepinize iyiki varsınız hepinizin kandilini kutluyorum sizleri çok seviyorum 😘🥰😘🥰😘🥰♥️
Senin ve tüm hamişlerin regaip kandili mübarek olsun ❤️

Kibar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler iyiki bu programı indirdim iyiki sizleri uzaktan da olsa tanıdım aileme yakınlarına anlatamadigim konuşamadıklarımı sizlere anlatıyorum çok teşekkür ederim hepinize iyiki varsınız hepinizin kandilini kutluyorum sizleri çok seviyorum 😘🥰😘🥰😘

Merhaba güzel anneler iyiki bu programı indirdim iyiki sizleri uzaktan da olsa tanıdım aileme yakınlarına anlatamadigim konuşamadıklarımı sizlere anlatıyorum çok teşekkür ederim hepinize iyiki varsınız hepinizin kandilini kutluyorum sizleri çok seviyorum 😘🥰😘🥰😘🥰♥️
Rabbim bu mübarek günde hepinizin kandilini kutluyorum nice güzel kandiller görürsünüz inşallah 🤲

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Senin ve tüm hamişlerin regaip kandili mübarek olsun ❤️
Teşekkürler canım seninde kutlu olsun 🙏🥰

İnşallah 🙏🙏
Rabbim bu mübarek günde hepinizin kandilini kutluyorum nice güzel kandiller görürsünüz inşallah 🤲
🥰🥰

İnşallah 🙏🙏
🥰🥰

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizin kandili mübarek olsun arkadaslar. Peygamberinizin ana rahmine düştüğü Bu mübarek gecede rabbim cocuk isteyenlere hayırlı evlatlar ve dahilinde herkese istediğini hayırlısıyla versin... Vatanımızı milletimizi birliğimizi muhafaza buyursun.. Peygamberimizin şefaatine nail olmayı nasip etsin..

Tüm sayfalar yüklendi.