regl”resimli”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde seldoşşş tarafından oluşturulan regl”resimli” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,844 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı regl”resimli”
Konbuyu başlatan seldoşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim aynı şeyler yazmista o yüzden dedim onu hortlak gibi hortluyolar kız🤣🤣
Aynen ya ahlak denen sey kalmamiş lütfen böyle insanları engeleyin qizlar hepside sürtünmüş gelmiş bende bakmadim bu ne akılarına geleni yapipda ilk olarak buraya giriyorlar böyle insanlar bebekleri dogurub atiyorlar soradan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Lütfen burda foto atmak yerine doktora danışin çünkü burda herkes rahatsız oluyor defalarca uyardık post açtık hamile insanlar var hamile olmasak bile midemiz kaldırmıyor artık bu tür şeyleri rica ediyorum bu son olsun Ayrıca bu hiç normal bişey deil bence parça mi desem ne desem bilemedim yarın doktora mutlaka danışin
Katılıyorum ve mümkünse onu bir kavanoza filan koy doktora göster parça alabilirler ne olduğuna dair.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Katılıyorum ve mümkünse onu bir kavanoza filan koy doktora göster parça alabilirler ne olduğuna dair.
Cnm dün bn mesajlara girdim o resme baktım ki bakmaz olaydım neden baktığımıda diyim o kan veya parça degilki çok dikkatli bakarsanız anlarsınız cnlar 🤮🤢ya dışkı o büyük abdest....Allah aşkına biri bu fotoğrafı silsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya iyide sizin dün gece skkkyyys diye biriyle tartıştıniz ya bu o işte o degilmu

İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm dün bn mesajlara girdim o resme baktım ki bakmaz olaydım neden baktığımıda diyim o kan veya parça degilki çok dikkatli bakarsanız anlarsınız cnlar 🤮🤢ya dışkı o büyük abdest....Allah aşkına biri bu fotoğrafı silsin

Ya iyide sizin dün gece skkkyyys diye biriyle tartıştıniz ya bu o işte o degilmu
Dikkatli bakarsan dışkı olmadığını anlarsın et patçası canım o . Ve ciddi bir şeye benziyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hayır Elif

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar