Sorum var Regli Oldum Ama Predictor Silik Çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lala0937 tarafından oluşturulan Regli Oldum Ama Predictor Silik Çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,289 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regli Oldum Ama Predictor Silik Çıktı
Konbuyu başlatan Lala0937
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Postu komple oku canım . Hanımefendi resmen nasıl ilişkiye girdiğini yazmış onu diyoruz. Bir bize mi anormal geliyor şy kadar ayrıntıya girilmesi. Biz nişanlısı ile nasıl ilişkiye gridiğini Öğrenmek zorunda mıyız . İnsanın özeli olmalı birax ya gebelik testini atıp şu günde beraberlik oldu hemen ella içtim vs vs diyebilirsi hanımefendi rezmen cinsel hayatını anlatmış
Utanmaz okudum kuzu şimdi yaaa vallaha artık ar namus kalmadı yazik

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Acelen neydi acaba bir aksilik olsa Nişan atılsa ALLAH korusun napacaksin o zaman bir de hamile kaldığını düşün yani
Yazdıklarını okudum ama pek birşey anlamadım.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Acelen neydi acaba bir aksilik olsa Nişan atılsa ALLAH korusun napacaksin o zaman bir de hamile kaldığını düşün yani
Yazdıklarını okudum ama pek birşey anlamadım.
Hayır birde uygulamaya giriyor cevap verme tenezzülünde de bulunmuyor. Ben artık acelesini vs geçtim de cidden bu kadar açık açık nasıl yazabildi onu düşünüyorum hala

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hayır birde uygulamaya giriyor cevap verme tenezzülünde de bulunmuyor. Ben artık acelesini vs geçtim de cidden bu kadar açık açık nasıl yazabildi onu düşünüyorum hala
😂😂😂😂 Hadi bı cesaret edip yazmıştır ablam o deyilde kim bilir ailesi biliyormu onun öyle yaptı şeyleri ayıp fiye birşey kalmamış ki kimsede ailenin o kızı takip etmesi gerekirken o kız öyle seyleri yaparken ailesi nerede kim bilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
😂😂😂😂 Hadi bı cesaret edip yazmıştır ablam o deyilde kim bilir ailesi biliyormu onun öyle yaptı şeyleri ayıp fiye birşey kalmamış ki kimsede ailenin o kızı takip etmesi gerekirken o kız öyle seyleri yaparken ailesi nerede kim bilir
Burada ailesine bir şey diyemeyiz ki. Ama büyük ihtimalle erkek kızın kafasına girmiş olabilri zaten evleneceğin ha şimdi ha sonra diye . Hiç birinin haberi olmadığı tek şey var yarın ölüp ölmeyeceğimizi kimse bilmiyor diyelim ki Allah korusun evlenemeden vefat ettiler o zamam Allah karşısında ne diyecekler ya rabbim biz evlenecektik ondan mı yaptık 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar