Resim nasıl yüklüyoruz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Resim nasıl yüklüyoruz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 894 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Resim nasıl yüklüyoruz
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Gercekten hamilelik çok baska bi duygu içinde büyümesi hareket etmesi filan çok güzel duygular rabbim isteyen herkese nasip etsin bu haftalarda bebeğin seni duyabiliyor diye biliyorum bol bol konus bebeğinle hiseder 🤗😍😍😍
Evet artık yavaş yavaş duyuyormuş neler neler söylerim ben ona🤗😂 ilk gittiğimde pek bişey anlamamıştım ama bu sefer böyle hareket ettiğini görünce elleri ayakları falan olduğunu görünce çok tuhaf oldum zor tuttum kendimi 😭😭😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Evet artık yavaş yavaş duyuyormuş neler neler söylerim ben ona🤗😂 ilk gittiğimde pek bişey anlamamıştım ama bu sefer böyle hareket ettiğini görünce elleri ayakları falan olduğunu görünce çok tuhaf oldum zor tuttum kendimi 😭😭😂
Kiyamam bende cok duygulanmıştım hatta eşimin gözleri dolmustu doktor bu eli bu ayağı bak nasil kipir kipir diyince 😍😍😍😊😀😀

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kız valla şimdi durmadan elini koyup duruyor ama rahatsız oluyorum midem şiş zaten 😂😂
😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuğumun anası diye dolanıp duruyor oda 😂😂
E
Aynen kız valla şimdi durmadan elini koyup duruyor ama rahatsız oluyorum midem şiş zaten 😂😂
Birak koysun 😂 baba olduya ondan mutlusu yok şimdi hele bebek gelsin papucun dama atilcak valla esim eskiden hep mesaj atiyodu ariyodu napiyon diye simdi kizim napiyo diye mesaj atiyo deli oluyom😄😄😣😣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar