"Resimli Kızlar Bakarmısınız Hemen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Resimli Kızlar Bakarmısınız Hemen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,772 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Resimli Kızlar Bakarmısınız Hemen
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Korman kuzum benim pasamda oldu hatta daha kötü kanama bile yaptı sık sık orayı ılık suyla siliyorum daha sonra pişik kremi sürdüm güzelce daha sonra kremi emdiktren sonrada bebek pudradj çok iyi geldi ondan döküyorum gün içinde sık sık bu şekilde yaptım çene kısmı alparslanin da kat kat olduğu için çok pişik oldu birde üstünü çok kalın giydirmiyorum ve boğazına yüzüne ben ıslak mendil kullanmıyorum hiç aselde pişik oldu genitali onada ayni sekil yaptım daha sonra gece yatarken de hakiki zeytin yağı sürer öyle uyuttum hiç birsey kalmadı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Korman kuzum benim pasamda oldu hatta daha kötü kanama bile yaptı sık sık orayı ılık suyla siliyorum daha sonra pişik kremi sürdüm güzelce daha sonra kremi emdiktren sonrada bebek pudradj çok iyi geldi ondan döküyorum gün içinde sık sık bu şekilde yaptım çene kısmı alparslanin da kat kat olduğu için çok pişik oldu birde üstünü çok kalın giydirmiyorum ve boğazına yüzüne ben ıslak mendil kullanmıyorum hiç aselde pişik oldu genitali onada ayni sekil yaptım daha sonra gece yatarken de hakiki zeytin yağı sürer öyle uyuttum hiç birsey kalmadı
Ayşem çok teşekkür ederim canım benim dün banyo yaptırdım kalın giydirdim o mu yapti acaba

Ayşem çok teşekkür ederim canım benim dün banyo yaptırdım kalın giydirdim o mu yapti acaba
Cnm senesi girdiği üst üste oluyormu yani gidigi varmı😆
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar oğlumun boynun altı böyle olmuş Neden Olmuş Olabilir Acaba Anlamadım Ben?
Cnm gidigi üst üste oluyor orda havasız kaldığı için oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar