Resimli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadime0404 tarafından oluşturulan Resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,264 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Resimli
Konbuyu başlatan Fadime0404
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Fadime0404

Kayıtlı Üye
rank
Daha yapmadım testi kizlar korkuyorum o yüzden böyle geciktigidi sonra geldi yani hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Daha yapmadım testi kizlar korkuyorum o yüzden böyle geciktigidi sonra geldi yani hayal kırıklığına uğramak istemiyorum
Canm benm bu şekilde de yaparsan piskolojin bozulur acaba hamile miyim degilmiyim diye eğer hamileysen ona göre doktoruna gidersin gidişatın belli olur eğer hamile deglsen nasip degilmis dersin canm ben kaç kere tek çizgi gördüm evet üzülüyorsun ama emin ol vakti saati vardır cnm yap için rahat etsin önlem alırsın en azından korkma

Fadime0404

Kayıtlı Üye
rank
Canm benm bu şekilde de yaparsan piskolojin bozulur acaba hamile miyim degilmiyim diye eğer hamileysen ona göre doktoruna gidersin gidişatın belli olur eğer hamile deglsen nasip degilmis dersin canm ben kaç kere tek çizgi gördüm evet üzülüyorsun ama emin ol vakti saati vardır cnm yap için rahat etsin önlem alırsın en azından korkma
Sadece korku var

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canm benm ben 5 kere tek çizgi gördüm emin olmak için iki tane aynı anda yapiyordum evet üzücü birşey oluyor ama emin ol vakti saati gelince oluyor zaten en azından yap ki eğer hamileysen doktoruna gorunursun birşey varsa erken tesis olur neler duyuyoruz eğer hamile degilsen 15 gün olmaman normal deegil onun içinde kadindoguma gidersin canm

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canm benm ben 5 kere tek çizgi gördüm emin olmak için iki tane aynı anda yapiyordum evet üzücü birşey oluyor ama emin ol vakti saati gelince oluyor zaten en azından yap ki eğer hamileysen doktoruna gorunursun birşey varsa erken tesis olur neler duyuyoruz eğer hamile degilsen 15 gün olmaman normal deegil onun içinde kadindoguma gidersin canm
Gence hamile okuyunca bizim sıpa tekme atıyor🤭🤭🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gence hamilesin okuyunca bizimki tekme atıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar