Reyhan şerbeti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Reyhan şerbeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,471 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Reyhan şerbeti
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım reyhanın yeşil hali fesleğen zaten ve gebelikte kesinlikle önerilmiyor erken dönemde düşüğe ilerleyen zamanlarda erken doğuma sebep olabiliyor. Ayda yılda bir içeceğin 1 bardaktan bişey olmaz ama gün aşırı tüketme
Fesleğenle rehran farklı değilmi ya fesleğen iyi değilde reyhan lerbeti iyi yazıyor internetten bakmıştım ben

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar reyhan şerbeti içmek bebeğe zarar verir mi. Bitki çayları zararlı diye biliyorum korktum acaba buda mı öyle diye
Benimde canım çekmişti yarım su bardağı içtim hiç bişey olmadı ama birdaha içmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kurutulmuş hali değil ama fesleğen yeşil kokuyor reyhan pembe yapraklı oluyor ama fesleğen gibi kokmuyor sanırım bana reyhan diye sattı pazarcı bir senedir hala fesleğen yeşil yapraklı ama 😅
Benim bildiğim de fesleğen yeşil olur reyhan pembe mor koyu renk oluyor 🤗

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benimde canım çekmişti yarım su bardağı içtim hiç bişey olmadı ama birdaha içmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bildiğim de fesleğen yeşil olur reyhan pembe mor koyu renk oluyor 🤗
İnternette bakıyorum aynı diyor ama reyhan şerbetine bakıyorum çok yararlı fesleğene bakıyorum zararlı diyor zaten fesleğenin çeşitleride var ben yetiştirdim bişey anlamadım ikisinide kullanmam ama aynımı farklımı aydınlanmakmak isterdim 😅

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İnternette bakıyorum aynı diyor ama reyhan şerbetine bakıyorum çok yararlı fesleğene bakıyorum zararlı diyor zaten fesleğenin çeşitleride var ben yetiştirdim bişey anlamadım ikisinide kullanmam ama aynımı farklımı aydınlanmakmak isterdim 😅
Benim bildiğim reyhanin bir zararı yok aksine yararlı ama benimde annem bebeğe bişey olur yok şöyle yok böyle dedi diye yarım bardak içtim internet de her gün akşamları bir bardak içilebilir yazıyor benim bildiğim fesleğen ada çayı kekik maydanoz gibi bitkiler zararlı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildiğim reyhanin bir zararı yok aksine yararlı ama benimde annem bebeğe bişey olur yok şöyle yok böyle dedi diye yarım bardak içtim internet de her gün akşamları bir bardak içilebilir yazıyor benim bildiğim fesleğen ada çayı kekik maydanoz gibi bitkiler zararlı
Aynen faydalı diyor ama fesleğenle aynı diyor bişey anlamadım 😅

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kurutulmuş hali değil ama fesleğen yeşil kokuyor reyhan pembe yapraklı oluyor ama fesleğen gibi kokmuyor sanırım bana reyhan diye sattı pazarcı bir senedir hala fesleğen yeşil yapraklı ama 😅
Screenshot_2021-12-23-20-58-12-080_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Ben aynı diye biliyorum canım doğru da biliyorum sanırım. Güllerin de hepsi aynı ama farklı renkleri olabiliyor aynı şey galiba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar