Rezalet diz boyu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Rezalet diz boyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,484 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Rezalet diz boyu
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar. sahilde ahlaksızlık yapanlar, çırılçıplak banka yatıp uzananlar, erkek çocuğunu sürükleyip camide taciz edenleeer ne günlere kaldık hayretler içinde izliyorum haberleri 😞
Malesef ki toplumda ar damarı çatlamış çok insan var ve onlar için bu durum gayet normal 😠 ne diyelim kuzum hepsi kıyamet alameti başımıza taş yagmasa iyi Allah ıslah etsin böylelerini

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar. sahilde ahlaksızlık yapanlar, çırılçıplak banka yatıp uzananlar, erkek çocuğunu sürükleyip camide taciz edenleeer ne günlere kaldık hayretler içinde izliyorum haberleri 😞
Eee memlekete onca mülteciyi doldurursan bu hallere düşeriz biz kendi milletmzle yaşıyoken zorlklar oluyodu ama bunlar geldğnden beri huzur ahlak edep kalmadı sonumuzu kendmz yazıyorz sanki ses çıkarmak lazm memleketi istila etti pslkler😕😕😕

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar önerim bu tür haberleri izlemeyin ve yazmayında buraya cidden insanın piskolojisi bozuluyor bu tür insanlara küfür etmekten başka birşey gelmiyor elimden ne yazikki varlar çevremizde bile var Allah bildiği gibi yapsın. Koskoca insanlar küçücük çocuktan Allah'ım delircem ya ben sosyal medya bile kullanmam TV hiçbir şekilde izlemem Arakan olayindan sonra kalp spazmı geçirdim hamileydim birde cidden kalbim kaldırmıyor. Yazık çok yazık oylelerine izin versinler ben büyük zevkle öldürürüm. Adalet gitti adaletin adı kaldı sadece. Sende izleme böyle şeyler üzülme sana da yazık günah dua etmekten başka birşey gelmiyor dünyanın sonu geldi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Dün anneme gittim tam evin karşısı deniz, 3 tane şerefsiz içki içtiler bizde balkonda oturuyorduk sonra çıkardılar şeylerini işemeye başladılar 😡 hiç utanma denen bişey kalmamış ya

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok kotu çok ahlak kalmamış edep terbiye haya Allah görüyor sonra hastalık virüs deprem eksik olmuyor rabbim korusun bizi pislik insanlardan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok kotu çok ahlak kalmamış edep terbiye haya Allah görüyor sonra hastalık virüs deprem eksik olmuyor rabbim korusun bizi pislik insanlardan
Ben avrupadayim bura bir müslüman ülke değil yani sınır yok bazı şeylerde onu anladikta Türkiye'de niye edepsizlik arttı ibadet yok Allah korkusu yok zinanin günah olduğunu bilrnmi yok diyorki cehennemde çatır çatır yanan kadınlar erkekler gördüm diyor melek efendimize bagiriyorlardi diyor ne yapmışlar diye sorduğunda zina yapmışlar o yüzden yaniyolar Allah korusun rabbim son nefesimizde onun yolunda tertemiz ölmeyi nasip etsin

Son düzenleme:

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bunlar hep kıyamet alametleri artık ben hiç bişeye şaşırmıyorum artık ya çünkü o kadar çok şey oluyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az önce de doğumhaneye Suriye'li 14 yaşında bir çocuk geldi kanama şikayeti ile ebeler alttan muayene ettiler rahmi paramparça olmuş içi ameliyata aldılar kızı tahmini dikecekler hep şu an ameliyatta🤦1 ay önce evlenmiş 30 yaşındaki bir adam ile çocuk o kadar acı çekiyordu ki için acıdı daha neler göreceğiz dedim kendi kendime
Allahim sen çocuklarımızı koru korkudan cocuklari okulla gönderemiyorum varmi boyle birsey ya Allah belalarını versin hepsinin bide olay bizim burda yaşandı hala soku üstümde 😒😒

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamet alemeti canım dunyanin gerçekden çivisi cikdi Allah sonumuzu hayr eylesin rezalet diz boyu ve bı çok insan bunu normalde karsilayabiliyo nasıl bı dünyaya çocuk getirdik nasıl yetistrcez nasıl terbiye edecez yardım etsin Rabbim bize

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar