Rezene çayı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Rezene çayı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,207 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rezene çayı
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 1aydir doğum yaptım sütüm az galiba bebek sürekli ağlıyor bugün rezene çayı aldım yapılışını bilen varmı bide kullanan varmı ise yariyormu gerçekten süt yapiyormu

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım 1 su bardagı suyu kaynat ıcıne 1 tatlı kasıgı rezene at 5 dk demlensın ıc ac tok fark etmiyor istersen ıcıne balda kat tadını sevmezsen gunde 3 4 kere ıcebılırsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İse yarıyor ben hergun 2 bardak mutlaka icıyorum

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Canım 1 su bardagı suyu kaynat ıcıne 1 tatlı kasıgı rezene at 5 dk demlensın ıc ac tok fark etmiyor istersen ıcıne balda kat tadını sevmezsen gunde 3 4 kere ıcebılırsın

İse yarıyor ben hergun 2 bardak mutlaka icıyorum
Peki o içindeki tohumlariylami birlikte içicem yoksa onları cikartiyorum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 1aydir doğum yaptım sütüm az galiba bebek sürekli ağlıyor bugün rezene çayı aldım yapılışını bilen varmı bide kullanan varmı ise yariyormu gerçekten süt yapiyormu
Canim ben çok içtim 3 dogumumda da sallama olanını da tohumu da denedim tohum sallama olana göre daha çok süt yapiyo 1 su bardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı atıp 5 10 dakka demlendir tuket ama şeker falan atma içine

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Süz canım suzgecle bol sut olur insallah 🤗🤗
İnsalahh cnm kaç günde etkisini gösterir peki

Canim ben çok içtim 3 dogumumda da sallama olanını da tohumu da denedim tohum sallama olana göre daha çok süt yapiyo 1 su bardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı atıp 5 10 dakka demlendir tuket ama şeker falan atma içine
Olur cnm onuda denerim teşekkürler 😍

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnsalahh cnm kaç günde etkisini gösterir peki

Olur cnm onuda denerim teşekkürler 😍
Rica ederim canim bende ise yaramıştı cocugum tutmazdi memeyi manuel süt pompasiyla sagardim biberona koyar verirdim her sagmamda 150 ml çıkardı sutum insallah sen de fayda bulursun cnm

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canim bende ise yaramıştı cocugum tutmazdi memeyi manuel süt pompasiyla sagardim biberona koyar verirdim her sagmamda 150 ml çıkardı sutum insallah sen de fayda bulursun cnm
Çok saol canım bugün doktora gittim bebeğim 4kilo400gramdi doktor dedi kilosu çok iyi mama kullanıyormuş bende dedim dün akşamdan beri kullanıyorum sütüm yetmiyor galiba dedi hayır o gazdan dolayı mama kullanma sütun gayette yetiyor dedi ne yapsam kullansammi acaba ama ağlıyor sürekli yatıyor 10dka sonra kalkıyor ağlıyor

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok saol canım bugün doktora gittim bebeğim 4kilo400gramdi doktor dedi kilosu çok iyi mama kullanıyormuş bende dedim dün akşamdan beri kullanıyorum sütüm yetmiyor galiba dedi hayır o gazdan dolayı mama kullanma sütun gayette yetiyor dedi ne yapsam kullansammi acaba ama ağlıyor sürekli yatıyor 10dka sonra kalkıyor ağlıyor
Doktor yariyo dediyse sutune mama kullanma bence canim gazi falan vardır belki ondan mizirdiyodur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar