Rezene çayı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Rezene çayı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,193 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rezene çayı
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canım gaz ilacı var colistop die kullanıyorum ama işe yaramıyor doğru düzgün anlamadım insan ilk çocuğunda çok acemi gerçekten
kaynanam diyoki aktarcidan el cevizi varmiş onu bitane al sabahlari az bisey cok az bişey rendelesin tatli kaşiga koysun uzerine anne sutunu sık bebege ver ben iki oğlumda yaptim valla bundada yapacam işallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kaynanam diyoki aktarcidan el cevizi varmiş onu bitane al sabahlari az bisey cok az bişey rendelesin tatli kaşiga koysun uzerine anne sutunu sık bebege ver ben iki oğlumda yaptim valla bundada yapacam işallah
aktarcilar biliyo bitane al sana uzun süre yeter canm

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 1aydir doğum yaptım sütüm az galiba bebek sürekli ağlıyor bugün rezene çayı aldım yapılışını bilen varmı bide kullanan varmı ise yariyormu gerçekten süt yapiyormu
Bestlak diye bir damla var sabah öğşe akşam 20 damla onuda deneyebilirsin benim sütümü azdırmıştı bıraktım 2 3 gün sonra

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Bestlak diye bir damla var sabah öğşe akşam 20 damla onuda deneyebilirsin benim sütümü azdırmıştı bıraktım 2 3 gün sonra
onu kullandım bitti malasef cnm

aktarcilar biliyo bitane al sana uzun süre yeter canm
Gaz icinmi iyi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar