Riskli gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Riskli gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,079 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Riskli gebelik
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci GÖKTUĞ

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benim gibi riskli gebelik yaşayan anneler burdamı dertleşelim 🙏😊😊

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin çok teşşekkur ederm canm 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benm canm senin neden riskli gebeligin
Plasenta yani eş ile ilgili sorunlar var 2defada kanamam oldu yatak istirati verdi doktor şu an 13+1 olduk inşalla bir an önce şifayi bulup normal bir hamilelik geçirmeyi nasip eder Allahım..Sizin neden riskli?

Benm canm senin neden riskli gebeligin
Plasenta yani eş ile ilgili sorunlar var 2defada kanamam oldu yatak istirati verdi doktor şu an 13+1 olduk inşalla bir an önce şifayi bulup normal bir hamilelik geçirmeyi nasip eder Allahım..Sizin neden riskli?

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Amin çok teşşekkur ederm canm 😊😊

Benimde plasenta asagi yerleşimli dedi doktor sonra kendiliğinden yukarı çıktı inşallah seninki de yukarı çıkar ama doktor karnına baskı uygulandığında doğum riskin var dedi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim cok geçmiş olsun benimde dun cok kotu dustum kanamam falan oldu simdide dusuk tehlilesi var dusuk onleyici igne falan vuruluyorum

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benimde plasenta asagi yerleşimli dedi doktor sonra kendiliğinden yukarı çıktı inşallah seninki de yukarı çıkar ama doktor karnına baskı uygulandığında doğum riskin var dedi
Geçmiş olsun canm inşalla sag sağlim kucağımıza almayi nasip eder Allah 🙏🙏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım 🙏🙏

Canim cok geçmiş olsun benimde dun cok kotu dustum kanamam falan oldu simdide dusuk tehlilesi var dusuk onleyici igne falan vuruluyorum
Dikkat et bol bol dinlen canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar