Riskli gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Riskli gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,062 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Riskli gebelik
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci GÖKTUĞ

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim gibi riskli gebelik yaşayan anneler burdamı dertleşelim 🙏😊😊
Bende burdayım aslında çok iyiydim 21.haftadayım kaza geçirdik bebeğe bi zarar gelmedi ama sarsıntıdan plesanta rahim ağzına inmiş 3lü taramamda riskli çıktı perinatolojiye yönlendirdiler oda bayramdan sonraya kaldı yemek dışında full yatak istirahati 😞Allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bende burdayım aslında çok iyiydim 21.haftadayım kaza geçirdik bebeğe bi zarar gelmedi ama sarsıntıdan plesanta rahim ağzına inmiş 3lü taramamda riskli çıktı perinatolojiye yönlendirdiler oda bayramdan sonraya kaldı yemek dışında full yatak istirahati 😞Allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Cnm çok geçmiş olsun iyice dinlen kendini yorma asla .Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin,banada yatak istirati verdi eoktor tuvalet ve yemek yeme dışında yatıyorum butun gun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar